Spider-Man 3

Spider-Man 3

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (506)
Plakát k filmu Spider-Man 3

Spider-Man 3 /2007

Režie: Sam Raimi

Hrají: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Topher Grace, Thomas Haden Church, James Franco

Česká premiéra: 3.5.2007

USA premiéra: 4.5.2007

Na DVD od: 8.10.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Spider-Man 3

Pokud lze někomu přičítat zásluhy za pozici, které si současný filmový comics užívá, rozhodně bychom měli jmenovat Bryana Singera a Sama Raimiho. Oba dokázali svojí lásku k superhrdinům přetavit v kvalitní comicsové série a navíc v jejich druhých dílech překonali sami sebe. Napotřetí pak Singer neodolal mámení největšímu, adaptaci Supermana, Raimi pak dává Pavoučímu muži ještě jednu šanci a tentokrát si hodlá ukousnout mimořádně velké sousto. New Yorkem budou křižovat hned tři záporáci. Tajemství Peterovy identity je navíc prozrazeno a i když Harry Osborn spíš laškuje s tatínkovou výbavou Green Goblina, hrozí nebezpečí, že Spider-Manovi strhne masku někdo jiný - Jonah Jameson si totiž najme investigativního reportéra Eddie Brocka, aby přišel na to, proč Mary Jane opustila jeho syna a utekla za Peterem. Eddie stopuje hlavního hrdinu na každém kroku, což by se mu mohlo stát osudným. Události totiž nabírají rychlý spád - z vězení unikne nebezpečný zločinec, který je k nepolapení a ukrývá se na newyorských plážích. Případ vyšetřuje policie a díky tomu se Peter seznámí s dcerou policejního šéfa, Gwen Stacy, která se do mladého fotografa rychle zamiluje. Stejné sympatie pocítí ke Spider-Manovi i tajemná černá hmota, kterou Peter na pláži nalezne. Zatímco zkoumá její záhady, Harry uzavře s tajemným mužem z pláže spojenectví, které by Spider-Manovi mohlo řádně zatopit... Jak to všechno dostat do jednoho filmu? Raimiho zkratky znějí celkem rozumně a za 210 milionů dolarů rozpočtu bychom se opět měli dočkat dechberoucí vizuální stránky. Jediným rizikem je, že jeden z trojlístku superzáporáků bude trpět nedostatkem prostoru. Kterýpak to asi bude... nechme se překvapit, jak si s tímhle hlavolamem Raimi poradí.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Spider-Man 3

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Spider-Man 3

S velkou silou přichází velká zodpovědnost. A s velkými ambicemi přicházejí velké problémy. Natočil si Sam Raimi King Konga nebo Titanic? Odpověď na tuto otázku leží někde mezi následujícími řádky. Třetímu Spider-Manovi rozhodně nikdo neupře snahu. Mamutí rozpočet se do dvouapůlhodinového filmu rozpustil jako hrst písku v pouštní duně, takže nečekejte něco obrovitánského. Všeho je víc, ale jinak si Spidey pořád drží svůj rošťácký image. Ve světle temnější zápletky však vystupuje na povrch řad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Spider-Man 3


DVD a Blu-ray filmu Spider-Man 3

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.