Nezvratný osud 4

The Final Destination

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (19)
Plakát k filmu Nezvratný osud 4

Nezvratný osud 4 /2009

Režie: David R. Ellis

Hrají: Krista Allen, Nick Zano, Lara Grice, Richard T. Jones, Shantel VanSanten

Česká premiéra: 15.10.2009

USA premiéra: 28.8.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nezvratný osud 4

V kostce: "Jako zázrakem unikli masakru na automobilovém závodišti. Ale Smrt na ně pořád myslí a zase jednou je chce zvlášť bestiálním způsobem pozabíjet. Vyvařená série dosáhla ve svém čtvrtém pokračování dna, které neobstojí ani proti slabší dvojce a trojce. Peníze se dají z diváků tahat i jiným než takhle tupým a neambiciózním přístupem k vyvražďovačkám. 3D není samospásné."

Galerie obrázků filmu Nezvratný osud 4


Recenze filmu Nezvratný osud 4

Traduje se, že kvalita filmových sérií, jež se v zájmu komerčního úspěchu natahují do enormních délek, klesá s každým novým dílem o stupeň níž. Pro Nezvratný osud to platí bezezbytku. Alespoň doteď. Příště už bohužel není kam klesat.Nebudu zapírat, že už po deseti minutách jsem zcela podlehl pocitu nudy a o čtvrt hodinku později jsem už zahájil modlitbu za brzký konec téhle frašky. Přitom všechny tři předchozí Nezvratné osudy se i přes rozkolísanou kvalitu nebojím označit za víceméně zábavné ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nezvratný osud 4


DVD a Blu-ray filmu Nezvratný osud 4

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
7.2.2017 09:53 Pitt ani hororová legenda nedorazí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
17.1.2017 18:00 Digitální Leia nebude Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
25.12.2016 14:17 Víkendový výplach #381 o Santovi a drsňácích Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Vás už to možná přestalo bavit, ale producenti jsou, zdá se, plní elánu pokaždé, když někdo zmíní něco o Nezvratném osudu. Současná trilogie zjevně stále vydělává a tak se - stejně jako její kolegyně Saw - nebojí pustit ani do dalších dílů. Jenže i obyčejného diváka, který považoval digitální efekty ve třetím dílu za ucházející (horská dráha je nezapomenutelná!) a úmrtí hlavních hrdinů za originální, by mohla nezvratnost osudu přestat bavit. Chce to tedy něco nového. Co teď letí, čím se filmaři ohánějí jako budoucností kinematografie? No přece 3D! Není nad to, když Smrt natáhne ruku přímo do sálu, nebo když se lekačky protáhnou do třetího prostoru. Trefa, další dolárky tečou do pokladniček. Dějová kostra tedy může zůstat stejná: parta přátel se díky jisté vizi vyhne smrti a myslí si, že všechno bude OK. Ale Smrt nemá ráda, když jí někdo obelstí a tak s nimi pomalu, ale hezky do jednoho vymete. A vy se u toho budete opět bavit. Jestli upřímně, nebo na účet tvůrců, už je na Davidu R. Ellisovi, režisérovi, který stál za druhým dílem a leteckým dobrodružstvím Hadi v letadle.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.