Nezvratný osud 4 | The Final Destination | 2009
csfd  imdb
US premiéra: 28.08.2009
CZ premiéra: 15.10.2009
režie: David R. Ellis
hrají: Krista Allen, Nick Zano, Lara Grice, Richard T. Jones, Shantel VanSanten
 

V KOSTCE

Jako zázrakem unikli masakru na automobilovém závodišti. Ale Smrt na ně pořád myslí a zase jednou je chce zvlášť bestiálním způsobem pozabíjet. Vyvařená série dosáhla ve svém čtvrtém pokračování dna, které neobstojí ani proti slabší dvojce a trojce. Peníze se dají z diváků tahat i jiným než takhle tupým a neambiciózním přístupem k vyvražďovačkám. 3D není samospásné.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Vás už to možná přestalo bavit, ale producenti jsou, zdá se, plní elánu pokaždé, když někdo zmíní něco o Nezvratném osudu. Současná trilogie zjevně stále vydělává a tak se - stejně jako její kolegyně Saw - nebojí pustit ani do dalších dílů. Jenže i obyčejného diváka, který považoval digitální efekty ve třetím dílu za ucházející (horská dráha je nezapomenutelná!) a úmrtí hlavních hrdinů za originální, by mohla nezvratnost osudu přestat bavit. Chce to tedy něco nového. Co teď letí, čím se filmaři ohánějí jako budoucností kinematografie? No přece 3D! Není nad to, když Smrt natáhne ruku přímo do sálu, nebo když se lekačky protáhnou do třetího prostoru. Trefa, další dolárky tečou do pokladniček. Dějová kostra tedy může zůstat stejná: parta přátel se díky jisté vizi vyhne smrti a myslí si, že všechno bude OK. Ale Smrt nemá ráda, když jí někdo obelstí a tak s nimi pomalu, ale hezky do jednoho vymete. A vy se u toho budete opět bavit. Jestli upřímně, nebo na účet tvůrců, už je na Davidu R. Ellisovi, režisérovi, který stál za druhým dílem a leteckým dobrodružstvím Hadi v letadle.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se