Tři dny ke svobodě

The Next Three Days

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Tři dny ke svobodě

Tři dny ke svobodě /2010

Režie: Paul Haggis

Hrají: Russell Crowe, Liam Neeson, Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Jonathan Tucker

Česká premiéra: 20.1.2011

USA premiéra: 19.11.2010

Na DVD od: 5.6.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tři dny ke svobodě

V kostce: "Manželka Johna Brennana byla obviněna z vraždy a zdá se, že si odsedí pár desítek let. Právníci Johnovi nepomohli, a tak je na čase dostat ženu z vězení trochu agresivnějším způsobem. Paul Haggis a Russell Crowe přicházejí s civilním ale výborně natočeným thrillerem, u kterého se nudit nebudete. Originální to sice moc není, napínavé a zábavné ovšem dost. "

Galerie obrázků filmu Tři dny ke svobodě


Recenze filmu Tři dny ke svobodě

Každý režisér touží po uznání a pro většinu filmařů je největším uznáním pravděpodobně Oscar. Spousta z nich se k němu nikdy ani nepřiblíží, pár se k němu dostane na dosah ruky a někteří si ho nakonec po letech práce odnesou domů. Paul Haggis na to šel trošku jinak. V roce 1993 natočil drama Red Hot, které nikdo neviděl, pak se přesunul do televize a o jedenáct let později vyhrál s dramatem Crash plešouna za nejlepší film a scénář a jeho kolega Hughes Winborne byl oceněn za střih. Filmařský v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tři dny ke svobodě


DVD a Blu-ray filmu Tři dny ke svobodě

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
18.12.2016 12:35 Víkendový výplach #380 o Rogue One a nadávání Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
19.4.2016 02:26 Kniha džunglí je megahit, miliardu dá spíš než Batman Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
20.12.2015 21:24 Star Wars zdrtily všechny rekordy. Odolá Avatar? Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
28.10.2015 18:00 Téma: Bráchové u filmu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Paul Haggis si nejspíš svou pozici v Hollywoodu užívá. Jako scénárista má plné ruce práce, ale na svoje projekty si vždycky čas najde. A pokaždé to stojí za to. Crash vyhrál Oscara za nejlepší film a i přes jistou „vlezlost“ je jen málo lidí, které tahle mozaika příběhů z Los Angeles nedokázala poslat do kolen. V údolí Elah byla taky pecka, i když divácky méně vděčná, tak uvidíme, jak se režírujícímu Haggisovi bude dařit s dramatem The Next Three Days. Děj bude vyprávět o manželské dvojici Johna a Laury Brennanových, jejichž život se obrátí vzhůru nohama, když je Laura obviněna z vraždy. Ačkoliv je nevinná, důkazy svědčí proti ní a zdá se, že ji čeká hodně dlouhá doba za mřížemi. John se tedy rozhodne vykašlat se na zákony a dostat manželku na svobodu jiným způsobem. Herce si Haggis sehnal bez výjimky vynikající a své scénáristické i režisérské kvality již několikrát potvrdil, takže premiéra v listopadu, kdy se v kinech obyčejně objevují filmy s oscarovými ambicemi, je v tomhle případě naprosto logická.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.