Terminator Salvation

Terminator Salvation

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (599)
Plakát k filmu Terminator Salvation

Terminator Salvation /2009

Režie: McG

Hrají: Christian Bale, Sam Worthington, Anton Yelchin, Moon Bloodgood, Common

Česká premiéra: 4.6.2009

USA premiéra: 21.5.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Terminator Salvation

V kostce: "Píše se rok 2018 a země je zpustošená tak, že už vlastně ani Zemi nepřipomíná. Ovládli ji roboti, kterým vzdorují poslední zbytky lidského odboje vedeného slovutným Johnem Connorem. Ten má i v tomhle čase spoustu práce - kromě těhotné manželky musí řešit zbrusu nový prototyp robota, který válku lidí a strojů posunuje na úplně novou úroveň... Čtvrtý Terminátor nedopadl tak, jak se asi očekávalo - na vině je režisér, jehož předchozí kariéra zahrnovala natáčení videoklipů, i scenáristé, kteří neumí běhat na dlouho trať. Výsledkem je docela fajn sci-fi, které ale s vesmírem Terminátora kromě známých robotů nemá mnoho společného."

Galerie obrázků filmu Terminator Salvation


Recenze filmu Terminator Salvation

Vyvěste prapory, máme to za sebou. Další porce filmových políček symbolizující přicházející letní sezónu – tentokrát s trademarkovou značkou rudě žhnoucích očí – přišla uzemnit všechny bezvěrce a namlsat i ty, kteří dodnes Teminátora zaměňují za lahodný tvarohový výrobek z dílny mlékáren Milko. Pro všechny je tu toho dost, což nutně neznamená, že je to opravdu dost na poměry Terminátora tak, jak jsme na něj zvyklí. Ale pěkně popořadě...Čtvrtý Terminátor je dokonale přehledným obrazem dnešního...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Terminator Salvation


DVD a Blu-ray filmu Terminator Salvation

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
2.10.2016 12:40 Víkendový výplach #369 o Mad Maxovi a Skále Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
31.8.2016 09:33 Téma: Terminátor 2 a 25 let čekání na další Soudný den Rubrika: Novinky Diskuze: 79 příspěvků
20.6.2016 14:07 TOP 6: Nejlepší role Antona Yelchina Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V roce 1984 stvořil James Cameron filmovou klasiku. V roce 1992 z ní udělal legendu. Roku 2003 Jonathan Mostow ukázal, že tahle legenda se nesmí brát zas až tak vážně a v roce 2009 McG natočí… co vlastně? Čtvrtý Terminátor to u fanoušků nebude mít jednoduché. Televizní seriál dopadl tak, jak dopadl, Arnold odešel do politiky a jeho zjevení se ve filmu bude maximálně cameo a režisér je zodpovědný za videoklipové Charlieho Andílky a slušný sportovní Návrat na vrchol. Zkrátka – pokazit se toho může hodně. Příběh bude navazovat přímo na trojku a měl by se zabývat především počátkem lidského odboje a samotnou válkou se Skynetem. Hlavní roli si pro sebe urval Christian Bale, který ve špatných filmech zkrátka nehraje, což dává naději, že i tentokrát by to mohlo vyjít. Stále ale není jasné, kdo nahradí Arnolda Schwarzeneggera a tvůrci si tuhle castingovou bombu logicky schovávají jako svůj největší trumf. Není pochyb o tom, že čtvrtý Terminator má na co navazovat, ale osoba režiséra a rating PG-13 mohou notně pošramotit pověst i téhle filmové klasice. Doufejme, že tvůrci vědí, co dělají a nechají nás zapomenout na nepodařený televizní patvar, který Terminatorům hodně pokazil jméno.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.