Speed Racer

Speed Racer

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (300)
Plakát k filmu Speed Racer

Speed Racer /2008

Režie: Andy Wachowski, Larry Wachowski

Hrají: Emile Hirsh, Christina Ricci, Matthew Fox, Susan Sarandon, John Goodman

Česká premiéra: 8.5.2008

USA premiéra: 9.5.2008

Na DVD od: 22.9.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Speed Racer

V kostce: "Po kultovních Matrixech se Wachowští noří do japonské kultury ještě o poznání víc a v naleštěném západním bouráku experimentují s kung-fu závodníky, splašenými angličáky a šílenými kostýmy. A navrch přihazují rodinné hodnoty od Spielberga. Vypadá to šíleně, jezdí to na červenou, ale zaručeně se za tím ohlédnete. A nebudete sami. Klobouk dolů před Silverem, že něco podobného pustil z papíru na filmový pás."

Galerie obrázků filmu Speed Racer


Recenze filmu Speed Racer

Dámy a pánové, vítejte u exkluzivního online přenosu z první závodní ligy. Hlásíme se vám z jednoho z našich letních okruhů, které slibují tu nejlepší podívanou. Pokud jsou s vámi u televizoru děti, rozhodně je nemusíte zavírat do špajzu, protože díky naší rozšířené barevné paletě a snížené přístupnosti (sprostá slova vypípáváme, krve se v nám skoro nedořežete, jen když nám dáte pořádných pár facek) jsou naše závody vhodné i pro ty nejmenší, zvlášť díky zvýšeným bezpečnostním opatřením. Když...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Speed Racer


DVD a Blu-ray filmu Speed Racer

Zatím nevyšlo.


Související články

3.3.2015 19:00 Gran Turismo ve stylu Trona? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
9.2.2015 00:08 SpongeBob odstřelil Snipera, Wachowští tápou Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
7.2.2015 14:00 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
4.2.2015 13:15 Star Wars hledají hvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
1.1.2015 09:30 Nejhorší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bratři Wachowští jsou na tom asi stejně jako James Cameron nebo Peter Jackson. Ať už se rozhodnou natočit cokoliv, každý bude očekávat přinejmenším malou filmovou revoluci. A tvůrci Matrixu slibují, že v jejich novince bychom se několika zásadních věcí dočkat měli. V akčním filmu podle japonského kresleného seriálu by totiž chtěli redefinovat pojem „kulervoucí automobilová honička.“ Hlavní hrdina se stylovým jménem Speed je mladý talentovaný závodník, který touží po tom, aby mohl stát na stupních vítězů úplně nejvýš. Díky tomu, že jeho otec vymyslel nejrychlejší auto na světě, má Speed možnost utkat se s těmi nejlepšími z nejlepších ve smrtelně nebezpečném závodě přes celou zemi. Tady na něj nečeká jen rival Racer X, ale možná i pravda o smrti jeho bratra. Když si Andy a Larry Wachowští nechali pro Matrix: Reloaded postavit kus vlastní dálnice a na ní zlikvidovali snad všechno, co jim přišlo pod ruku, každý fanoušek akce byl nadšený. Speed Racer by měl na podobných scénách stát. Stylově vypadající scifi auta a neobvyklá jména hlavních hrdinů naznačují, že Speed Racer se nebude brát příliš vážně a režisérská dvojice se tudíž nebude muset držet v omezených mantinelech reality. Na obsazení se kouká dobře, rozpočet také není z nejmenších, ale to, co nás zajímá je akce. Matrix pozměnil tvář přestřelek jednou pro vždy. Jestli bude mít Speed Racer podobný vliv na automobilové honičky, to nám ukáže až trailer. Šance na další revoluci je však víc než slušná.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.