Souboj Titánů

Clash of the Titans

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (182)
Plakát k filmu Souboj Titánů

Souboj Titánů /2010

Režie: Louis Leterrier

Hrají: Sam Worthington, Alexa Davalos, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton

Česká premiéra: 15.4.2010

USA premiéra: 2.4.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Souboj Titánů

V kostce: "Ne že by se zamiloval do Andromedy. Ba ne... Hádes mu zabil rodinu a on se rozhodl vzít pomstu do vlastních rukou. Zabije přitom Medúzu, osedlá Pegase a snad i odkrouhne Krakena. Proč? Protože jako polobůh může! Modernizovaná verze staré řecké báje o Perseovi je plná nelogičností a podivných scenáristických kliček, zmatenost a hloupost ji dusí tak silně, že ani naspeedovaná smršť popcornových atrakcí nepřinese divácké štěstí."

Galerie obrázků filmu Souboj Titánů


Recenze filmu Souboj Titánů

I nové divácké generace si zaslouží vyrůstat na Souboji Titánů. Originál sice bodoval půvabnými stop-motion triky z dílny Raye Harryhausena, ty jsou však dnes už definitivně pro smích, a tak muselo dojít na reimaginaci. Výpravnou, drahou, digitálně vyčištěnou… a drsnou.Studio Warner Bros. hledalo způsob, jak zopakovat monstrózní tržby comicsovky 300. Vzalo proto staré Titány a vtisklo jim dravější podobu. Rozhodně se to netýká jen vizuálního řešení, nýbrž celého přístupu ke klasické vyprávěnc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Souboj Titánů


DVD a Blu-ray filmu Souboj Titánů

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 255 příspěvků
12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
31.1.2017 17:00 Herecký návrat Mela Gibsona? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Třístovka ukázala, že filmy z doby antického Řecka dokáží do kina přitáhnout davy lidí. Musí v nich však být hodně zpomalovaček, násilí a režisér musí hodně machrovat s vizuální stylizací. Nějak podobně by nejspíš mohla vypadat nová verze Souboje titánů. Remake dnes již klasického dobrodružného filmu, jenž se proslavil osobitou atmosférou a velmi zábavnými triky (myšleno v tom nejlepším slova smyslu) vypráví o hrdinovi Perseovi, jenž se musí vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu, aby zachránil princeznu Andromedu. Plány mu hodlá zkřížit nejedno hodně naštvané monstrum a do celé věci se pochopitelně zapojí i bohové. Sam Worthington bude po čtvrtém Terminátorovi nejspíš velmi žádané zboží a tvůrci udělali dobře, že na něho vsadili, záda mu však i přes to budou krýt herečtí veteráni jako Liam Neeson nebo Ralph Fiennes. Louis Leterrier za kamerou je ale možná trošku riskantní volba. První Kurýr je super, druhý je slabší, Utržený ze řetězu se povedl na jedničku a druhý Hulk je divný. Každopádně teď se natáčí na Kanárských ostrovech a šance, že nás na jaře 2010 čeká pořádná dobrodružná podívaná, je více než slušná.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.