Sejmi eso!

Smokin` Aces

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Sejmi eso!

Sejmi eso! /2007

Režie: Joe Carnahan

Hrají: Ryan Reynolds, Jeremy Piven, Andy Garcia, Ben Affleck, Peter Berg

Česká premiéra: 15.2.2007

USA premiéra: 26.1.2007

Na DVD od: 4.6.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sejmi eso!

Buddy Israel byl ještě nedávno potulný komik, eskamotér a bavič, který si přivydělával jak na pódiu, tak mimo něj. Znal se totiž s mafiánským kápem z Las Vegas a občas pro něj něco zmáknul, aby mohl utratit pár dolarů v kasinu. Teď ale Buddyho popadlo špatné svědomí a rozhodnul se svědčit proti svému bývalému chlebodárci, což mu mimoděk posadilo na hlavu pořádně naleštěné jablko s cenovkou jeden milion dolarů. Sestřelovat ho bude partička nájemných zabijáků ze všech koutů světa (milion je milion), ale naštěstí pro Buddyho se do Las Vegas chystá i ostřílený agent FBI v podání Ryana Reynoldse. Ten se o tučné odměně, vypsané na Buddyho, dozvídá až na místě a prvních pár minut v metropoli hříchu se tak z poklidného výletu, proloženého partičkou pokeru, mění v nepřetržitou honičku, ve které bude jen tak mimochodem Reynoldsovi mířit do zad např. Peter Berg (Vítejte v džungli) nebo Vláďa Kulich (statný Čech, který hraje v Hollywoodu výhradně Švédy nebo rovnou vikingy ;). Režii má na svědomí Bergův dobrý kamarád, Joe Carnahan, autor oblíbeného Narc a ještě oblíbenějšího BMW kraťasu Ticker. Sám si napsal scénář a snad nás touhle říznou gangsterkou opět přesvědčí o tom, že mu to vážně pálí.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Sejmi eso!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Sejmi eso!

Lepší je se netěšit. Pak se může přihodit, že pokáráte dobrý film – sám si totiž nastavil laťku dávno před premiérou do výšky, kterou nebyl s to zdolat. Tušíte správně, že Joe Carnahan dál čeká na svůj majstrštyk, jenž jej usadí tam, kam patří: Mezi režisérskou elitu, která se nebojí rozpustilé zábavy, ba co víc, vidí v ní smysl existence filmového pásu. Narkotika a hlavně geniální kraťas Ticker prokázaly, že v oblasti videoklipu pro kina nemá Carnahan příliš mnoho konkurentů. Baz Luhrmann si...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sejmi eso!


DVD a Blu-ray filmu Sejmi eso!

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2015 15:40 Nejhorší filmy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
17.11.2015 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
13.6.2015 13:00 Na co do kina: 7 originálních červnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
8.4.2013 18:46 Téma: 7 režisérů pro Rychle a zběsile 7 Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
30.1.2012 13:59 Carnahan má Přání smrti Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.