Princ a pruďas

Your Highness

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (27)
Plakát k filmu Princ a pruďas

Princ a pruďas /2010

Režie: David Gordon Green

Hrají: James Franco, Danny McBride, Natalie Portman, Zooey Deschanel

Česká premiéra: 16.6.2011

USA premiéra: 8.4.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Princ a pruďas

V kostce: "Zábavnou vulgaritou a šťavnatou brutalitou prošpikovaná vzpomínka na zlatou éru hrdinské fantasy. Danny McBride kleje a hulí, James Franco a Natalie Portman porcují nepřátele v gejzírech krve. Svižně odsýpající a po všech stránkách (včetně příběhu, triků a akčních scén) vyladěná parodie na všechno mezi Barbarem Conanem a Highlanderem."

Galerie obrázků filmu Princ a pruďas


Recenze filmu Princ a pruďas

Tohle není vaše tradiční parodie. Žánr se nám v posledních letech příčil v krku díky vlně dojáků, bijáků, dupáků a dalších Blitka movies od Friedberga a Seltzera a jim podobných. U každého jsme nostalgicky vzpomínali na kořeny, tedy na Připoutejte se, prosím, Bláznivé střely a Žhavé výstřely. Jenže pak je tady úplně jiná odnož parodie. Od boku vystřelím Princeznu nevěstu, Galaxy Quest, Soumrak mrtvých či prvního Shreka. Nebo Limonádového Joea, chcete-li. Tedy naprosto soběstačné filmy, které ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Princ a pruďas


DVD a Blu-ray filmu Princ a pruďas

Zatím nevyšlo.


Související články

7.9.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
22.3.2016 09:53 7 filmů režiséra Ondřeje Cikána Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
5.3.2016 23:00 Českého lva vyhrály Kobry a užovky Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.1.2016 11:42 Českým lvům vládnou Zelenka, Hádkové a... Magnusek! Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
12.12.2015 15:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Duo David Gordon Green a Danny McBride by zasvěceným mělo něco říkat. Spolupracovali spolu na pro některé geniálním Eastbound and Down, Green pak za sebou má Pineapple Express. U téhle dvojky se těžko určuje hranice mezi dobrým a trapným vtipem, fantasy komedie by v jejich rukou ale mohla dopadnout zajímavě. A doufejme, že líp než takový Rok jedna. McBride si napsal scénář a rovnou se zhostí jedné z hlavních rolí. V příběhu o arogantním a líném princovi a jeho trochu heroičtějším bratrovi, kteří se vydávají na dobrodružství, vedoucí ke spáse jejich království, se k němu pak přidají třeba James Franco, Zooey Deschanel nebo Natalie Portman. Od Your Highness se nedá čekat žádná velkolepá podívaná, ale rozhodně by se z ní mohlo vyklubat milé překvapení. Tak doufejme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.