Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Princ a pruďas | Your Highness | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 08.04.2011
CZ premiéra: 16.06.2011
režie: David Gordon Green
hrají: James Franco, Danny McBride, Natalie Portman, Zooey Deschanel

Princ a pruďas: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Je to tady. Natálka v posledním půl roce prodává svůj sex-appeal, kde jen může, a konečně jsme dospěli ke zvrácené tečce za jejím náhlým rozletem. Všechny dívky z trailerů na Sucker Punch to můžou jít zabalit, protože ty se sice mohli natřásat, jak chtěli, ale museli se dělit o místo se zbytkem Snyderových fantazií. Natálka nic takového dělat nemusí, jelikož studio Universal právě vydalo první oficiální trailer... tramtadadá... na její zadek. Minutová necenzurovaná upoutávka na Prince a pruďase vlastně nemá žádný jiný účel, než vám předvěst, že vlhký sen starwarsovských geeků někdo opravdu navlékl do železných tang a nechal ho natřásat se u malebné tůně. Všechno ostatní je v tomhle případě úplně vedlejší, což nadále dokazuje to, že je trailer jako takový jen vlažnou a zbytečnou nadstavbou toho prvního, který důvody pro návštěvu kina vysvětlil dostatečně (akorát Danny McBride zase vládne). Je docela smutné, že se studio rozhodlo lákat vyloženě na pozadí čerstvě oscarové divy a jednu její jadrnou hlášku. Na druhou stranu ale můžeme být rádi, že tak riskantní projekt vůbec dostal zelenou. Navrhuji proto naivkám, jako jsem já, zatlačit slzu v oku a dál doufat, že tahle zhulená středověká výprava ve finále nezklame.

Princ a pruďas: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Listopadový tříapůlminutový nářez s „Vaším huličenstvem“ se rozhodně počítá mezi nejzábavnější trailery roku. Bylo zřejmé, že pokud se studio rozhodne film propagovat i mladším divákům, bude se hlavně krátit. Přesně tak se i stalo. Koncepce je vlastně úplně stejná, akorát osekaná o všechny ty nečekané „motherfuckery“, báječně vulgární gagy a narážky na anální sex. Kupodivu to látce neškodí tolik, jak bych čekal – Your Highness prostě vypadá na kvalitní komedii s chytrými vtípky, kterou nebudou zachraňovat jen sprosťárny. O minutu kratší verze ukázky šlape o to líp, v HD si můžete navíc užít docela fajnové trikové záběry a utvrdit se, že snímek jako správný pastiš může zaujmout svým podvratným humorem, ale obstát i nadsazeným servírováním obvyklých lákadel historických filmů (hrad je cool). Jinak přibyly jen tři scény, ovšem i ony se strefují, a to včetně yodovského závěrečného fórku. Prostě dobrá práce. Tak mě napadá… vlastně ještě někde se přidávalo: Jak jste si mohli všimnout na hlavní stránce, středověká tanga na Natalii Portman, která je celou dobu dokonalá jak z Photoshopu, vzala cenzorsky za své. Nahradily je docela obyčejné kalhotky. Budiž to ukázka zcela nesprávně zacílených digitálních kouzel! Ještě že je na internetu tolik hračičků, kteří vám ty nejdůležitější pasáže rozhýbou i na minimálním prostoru.

Myslím si, že je jasné, proč si u Your Highness Zooey Deschanel skoro nikdo nevšimne.

Níže odkaz na streamované HD.

Princ a pruďas: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

OK, teaser na Green Lanterna je super. Ale ať hodí kamenem, kdo si ho užil víc než první ochutnávku Your Highness. Nová středověká komedie Davida Gordona Greena je dalším sakra drahým špásem studia Universal, někdy je ale za jejich podivná obchodní rozhodnutí musí člověk milovat. Protože... kvůli tomuhle bůh vynalezl slovní spojení jako "totálně epic!" Tři a půl minuty dlouhá přehlídka hrubě nekorektního humoru, nařachané akce a supersexy Natálky je něco, co světu dodnes chybělo. Jen o tom nikdo nevěděl. Teď můžeme jen brečet nad tím, že to někoho nenapadlo dřív, jelikož je Your Highness asi nejujetějším filmovým mixem za poslední dobu. Nebudu říkat, co všechno tu způsobuje absolutní nedostatečnost označení středověká komedie. Od první zmíňky o kouzlech byste ale měli mít jasno, jestli jste děsně pohoršeni... anebo vám najednou červen připadá proklatě daleko. Jisté je každopádně jedno. Tohle doslova nemá konkurenci.

Titulky ke stažení ZDE.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace