Pamětnice

Pamětnice

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Pamětnice

Pamětnice /2009

Režie: Vlado Štancel

Hrají: Libuše Švormová, Zita Kabátová, Jaroslav Čejka, Jan Skopeček, Stanislav Fišer

Česká premiéra: 5.11.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pamětnice

V kostce: "Sraz spolužáků po šedesáti letech bude probíhat trošku jinak, než si většina zúčastněných představuje. Ve vzduchu je totiž stále cítit šedesát let stará křivda. Film, který vznikl především kvůli tomu, aby se v něm mohly sejít české herecké legendy, bohužel krom těch českých hereckých legend nic nenabízí. V rukách zkušenějších filmařů by mohlo jít o zajímavý kousek, Tomáš Magnusek a Vlado Štancel však dobrou práci neodvedli. "

Galerie obrázků filmu Pamětnice


Recenze filmu Pamětnice

Máme to za sebou a ani to nebolelo. Málokterý film děsil redakci MovieZone tak moc jako Pamětnice. V době, kdy multiplexy plní mladí diváci chroupající popcorn, vypadal příběh o srazu spolužáků po šedesáti letech jako špatný vtip. Když navíc člověk v oficiálních materiálech objevil, že průměrný věk herců byl více než osmdesát let, musel logicky zvítězit cynický humor nad profesionálním nadhledem. Naštěstí to celé nedopadlo tak strašně, jak naznačovala upoutávka. Vítězství to ale také není. An...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pamětnice

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pamětnice

Zatím nevyšlo.


Související články

19.9.2012 09:00 7 filmů Tomáše Magnuska Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
21.11.2011 13:55 Bastardi a Hranaři: Vrchol nebo dno marketingu? Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
6.5.2011 21:15 Sequely úplně pro všechny Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
20.6.2010 11:58 Víkendový výplach #41 s Gandalfem a Willisem Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků
9.5.2010 00:23 Ostré nůžky 2010: Nej trailery mají Kuky a Pouta Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vlado Štancel – ten chlapík s obrovským zrzavým plnovousem, jenž v Černých ovcích pátrá po lumpech a neřádech – je i režisér. Ale asi málokdo to ví, protože jeho debut Mezi námi přáteli byl propadák, který neviděl skoro nikdo a kdo ano, ten o tom velmi nerad mluví. V Mezi námi přáteli se Štancel podíval okem režiséra na problematiku velikosti penisu, v Pamětnicích nás čeká sonda do života důchodců. A bude to komedie. Děj se bude odehrávat na srazu spolužáků po šedesáti letech, kde všichni osmdesátiletí dědečkové a babičky budou zjišťovat, co vlastně v životě dokázali, kam se dostali a co je ještě čeká. Hlavní hrdinka Miluška Bínová sem ale přijíždí nejen kvůli tomu, aby viděla své bývalé známé, ale hlavně aby zjistila, kdo ji kdysi zničil život a aby dala dohromady vztahy s vlastní rodinou. Film by měl být prý určen všem generacím, ale především té střední a seniorům. Když se okolo sebe člověk v kině podívá, moc návštěvníků důchodového věku tam popkorn nechroupe, tak uvidíme, jak Pamětnice uspěje v kinech.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.