Pamětnice | 2009
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 05.11.2009
režie: Vlado Štancel
hrají: Libuše Švormová, Zita Kabátová, Jaroslav Čejka, Jan Skopeček, Stanislav Fišer
 

V KOSTCE

Sraz spolužáků po šedesáti letech bude probíhat trošku jinak, než si většina zúčastněných představuje. Ve vzduchu je totiž stále cítit šedesát let stará křivda. Film, který vznikl především kvůli tomu, aby se v něm mohly sejít české herecké legendy, bohužel krom těch českých hereckých legend nic nenabízí. V rukách zkušenějších filmařů by mohlo jít o zajímavý kousek, Tomáš Magnusek a Vlado Štancel však dobrou práci neodvedli.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Vlado Štancel – ten chlapík s obrovským zrzavým plnovousem, jenž v Černých ovcích pátrá po lumpech a neřádech – je i režisér. Ale asi málokdo to ví, protože jeho debut Mezi námi přáteli byl propadák, který neviděl skoro nikdo a kdo ano, ten o tom velmi nerad mluví. V Mezi námi přáteli se Štancel podíval okem režiséra na problematiku velikosti penisu, v Pamětnicích nás čeká sonda do života důchodců. A bude to komedie. Děj se bude odehrávat na srazu spolužáků po šedesáti letech, kde všichni osmdesátiletí dědečkové a babičky budou zjišťovat, co vlastně v životě dokázali, kam se dostali a co je ještě čeká. Hlavní hrdinka Miluška Bínová sem ale přijíždí nejen kvůli tomu, aby viděla své bývalé známé, ale hlavně aby zjistila, kdo ji kdysi zničil život a aby dala dohromady vztahy s vlastní rodinou. Film by měl být prý určen všem generacím, ale především té střední a seniorům. Když se okolo sebe člověk v kině podívá, moc návštěvníků důchodového věku tam popkorn nechroupe, tak uvidíme, jak Pamětnice uspěje v kinech.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se