Neuvěřitelný Hulk

The Incredible Hulk

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (445)
Plakát k filmu Neuvěřitelný Hulk

Neuvěřitelný Hulk /2008

Režie: Louis Leterrier

Hrají: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, William Hurt

Česká premiéra: 17.7.2008

USA premiéra: 13.6.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Neuvěřitelný Hulk

V kostce: "Když se Bruce Banner naštve, promění se ve čtyřmetrové monstrum a všechno létá vzduchem. Jde po něm armáda, jde po něm psychopatický Emil Blonsky a brzy v ulicích propukne peklo. Neuvěřitelný Hulk má sice velmi jednoduchý scénář, ale Edward Norton a Tim Roth své role zvládají velmi dobře a Louis Leterrier se v akčních scénách předvádí v tom nejlepším světle. Jestliže tedy filmu odpustíte nevyvážené tempo a nefungující pokusy o psychologii, budete nejspíš spokojeni. "

Galerie obrázků filmu Neuvěřitelný Hulk


Recenze filmu Neuvěřitelný Hulk

Další týden, další comics. Už by bylo malinko trapné opakovat, že v posledních letech comicsové filmy vládnou divácké návštěvnosti. Uvědomilo si to i největší nakladatelství Marvel a rozhodlo se, že se o dolary už nebude dělit s nenažranými filmovými studii. A Iron Man ukázal, že půjde o hodně velké dolary. Pro budoucnost má Marvel připraveno několik superhrdinů, ale letos se do kin krom Tonyho Starka dostává podruhé Bruce Banner. A není to zlé. Když se Bruce Banner a jeho zelené a permanentn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Neuvěřitelný Hulk


DVD a Blu-ray filmu Neuvěřitelný Hulk

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
8.3.2017 18:00 10 nových fotek ze třetího Thora Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
21.12.2016 09:22 Hulkova planeta v kinech Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
30.10.2016 12:00 Víkendový výplach #373 o Loganovi a tarantinovkách Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
27.10.2016 14:00 MoneyZone: Vydělá Doctor Strange 100 mega za první víkend? Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Je zelený, nemá rád když mu lezete do rybníku a není to Rákosníček. Věčný cholerik z pera Stana Lee se vrací se vší parádou - na příští rok dostane nový háv a to jak v pohotovostním, tak bojovém režimu. Erica Banu vystřídá Edward Norton, Jennifer Connelly okouzlující Liv Tyler a Anga Leeho ze řetězu utržený Louis Leterrier. Všichni si za cíl vzali jedno - redefinovat postavu Hulka a začít pěkně od podlahy. Leeho vize se u diváků moc neuchytila, Leterrier z něj proto hodlá udělat pořádnou mlátičku, která se s ničím nebude párat a hezky v duchu komiksu rozfláká všechno, na co přijde. To sice moc nekoresponduje s hereckým obsazením, které byste tipovali spíš na existenciální drama, klíčovou postavou v téhle řežbě ale bude hlavně Leterrier. Evropský filmař, který točí za nechutně malý peníz nehorázné vizuální žranice má potenciál na to, aby z Hulka udělal největšího řízka všech dob. Okolnosti mu k tomu nahrávají. Od Marvelu má plnou důvěru, se stomilionovým rozpočtem si může dělat prakticky co chce a všichni vědí, že dokáže i s malými penězi zinscenovat velkolepé představení. Ani obsazení Tima Rotha, dalšího člověka, do kterého byste hraní v komiksu nikdy neřekli, do role hlavního záporáka ho jistě nezastaví v cestě za ultimátní bitkařinou. Proti Hulkovi se totiž postaví Abomination, další zelená potvora, která ráda boří baráky a kosí pohoří. Za normálních okolností je mnohem silnější než Hulk, nesmí ho ale naštvat moc. Na rozdíl od něj má totiž strop - jeho síla má limit, což mu ve finále do karet hrát asi nebude. Když se do sebe tihle dva pustí, čeká nás každopádně velmi příjemná podívaná, které všichni v redakci držíme palce.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.