Let’s Dance 2

Step Up 2 the Streets

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Let’s Dance 2

Let’s Dance 2 /2008

Režie: Jon M. Chu

Hrají: Briana Evigan, Will Kemp, Robert Hoffman, Tony Devon, Telisha Shaw

Česká premiéra: 28.2.2008

USA premiéra: 14.2.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Let’s Dance 2

V kostce: "Mladí tančí a tančí. Proč by také neměli, když je k sobě ulice tak vábí a je to zatraceně baví. A dobře jim tak - vypadá to úchvatně, zní to úchvatně. Pokud by se ale měli stát vašimi přáteli, asi byste se lekli, jak jsou hloupí a snad i nemocní. Scenárista se o ně totiž příliš nepostaral a tak to skoro vypadá, že kromě tance toho v životě moc nemají a znají dohromady asi dvacet různých vět. Ještě hloupější a choreograficky propracovanější pokračování jedničky."

Galerie obrázků filmu Let’s Dance 2


Recenze filmu Let’s Dance 2

Jak říkají američtí povaleči s křivými kšiltovkami a tolika kilogramy řetězů na krku, že by se s nimi dal uzvednout menší dům: Jou, jou! Je tu další „pecička“ z továrny na videoklipy. Pobrala mnoho nových tanečních talentů, kteří neumějí moc hrát, režiséra, který umí točit videoklipy, ale o filmech toho moc neví, pěkně se promíchala, ozdobila efektní třešničkou a servíruje se přímo do vašich kin.To samé, co platilo o jedničce Let’s Dance, platí i o dvojce, přičemž se znovu hodí připomenout, ž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Let’s Dance 2


DVD a Blu-ray filmu Let’s Dance 2

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2015 10:00 O čem budou Krotitelé duchů? Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
5.2.2015 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
12.12.2014 17:38 Herní gigant chce do světa filmu Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
30.11.2014 12:30 Víkendový výplach #273 o Star Wars a Strážcích Galaxie Rubrika: Novinky Diskuze: 100 příspěvků
26.10.2014 12:30 Víkendový výplach #268 o Hobitovi a Shiovi Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Představte si sebe v kůži producenta. Chcete hit, ale nemáte na něj dost peněz. Chybí vám prachy na trikaře, nemáte ale ani konexe na kdovíjak talentované tvůrce, kteří schopnostmi předbíhají svou dobu a ještě touží po práci pro vás. A tak začnete z trochu jiného strany. Koho chcete oslovit? Samozřejmě že mladé, pokud možno ženy, protože ty nepotřebují v kině návaly digitálních efektů - uchlácholí je pozitivní emoce v idealistické báchorce. Kde jinde se k ní inspirovat než u nějaké věčně živé klasiky? Třeba u Hříšného tance ... Krásní lidé, pohyb, láska a trendy hudba, to je kombinace, která se neomrzí ani v časech, kdy se lidstvo poprvé podívá na Mars. Jenže problém je, když vám tohle okopírování legendy vydělá ohromný balík a vám nezbývá než přijít s dalším dílem. Přesně tak dopadla sexy pohádka Step Up, u nás překřtěná na Let’s Dance. Ve světě si přišla na 114 milionů dolarů, přitom stála sotva desetinu. Jenže vytáhnout na diváky i podesáté šablonu z Hříšného tance by bylo unfair, proto bude Let’s Dance parazitovat na úspěchu Stomp the Yard, jiného tanečního fláku, za který Amíci loni v zimě utratili 60 melounů. Oba hity se tak víceméně spojí v jeden – z prvého se zachová šablonovitá zápletka o lásce, snech a šikovnosti, z druhého se vytáhnou tlupy tanečníků poskakující na ulicích.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.