
Já jsem viděla jedničku - bylo tam málo tance a příběh nestál za nic... dvojka je o mnoho lepší - hodne tance a na příběhu nesejde... Takhle se na to asi koukají skoro všichni, kteří milují tanec tak, jako já... pro ostatní to musí být ale opravdu nudné 

|
reagovat
|

A Milly Alcock je úplně v pohodě. 
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.