Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Let’s Dance 2 | Step Up 2 the Streets | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 14.02.2008
CZ premiéra: 28.02.2008
režie: Jon M. Chu
hrají: Briana Evigan, Will Kemp, Robert Hoffman, Tony Devon, Telisha Shaw
 

V KOSTCE

Mladí tančí a tančí. Proč by také neměli, když je k sobě ulice tak vábí a je to zatraceně baví. A dobře jim tak - vypadá to úchvatně, zní to úchvatně. Pokud by se ale měli stát vašimi přáteli, asi byste se lekli, jak jsou hloupí a snad i nemocní. Scenárista se o ně totiž příliš nepostaral a tak to skoro vypadá, že kromě tance toho v životě moc nemají a znají dohromady asi dvacet různých vět. Ještě hloupější a choreograficky propracovanější pokračování jedničky.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Představte si sebe v kůži producenta. Chcete hit, ale nemáte na něj dost peněz. Chybí vám prachy na trikaře, nemáte ale ani konexe na kdovíjak talentované tvůrce, kteří schopnostmi předbíhají svou dobu a ještě touží po práci pro vás. A tak začnete z trochu jiného strany. Koho chcete oslovit? Samozřejmě že mladé, pokud možno ženy, protože ty nepotřebují v kině návaly digitálních efektů - uchlácholí je pozitivní emoce v idealistické báchorce. Kde jinde se k ní inspirovat než u nějaké věčně živé klasiky? Třeba u Hříšného tance ... Krásní lidé, pohyb, láska a trendy hudba, to je kombinace, která se neomrzí ani v časech, kdy se lidstvo poprvé podívá na Mars. Jenže problém je, když vám tohle okopírování legendy vydělá ohromný balík a vám nezbývá než přijít s dalším dílem. Přesně tak dopadla sexy pohádka Step Up, u nás překřtěná na Let’s Dance. Ve světě si přišla na 114 milionů dolarů, přitom stála sotva desetinu. Jenže vytáhnout na diváky i podesáté šablonu z Hříšného tance by bylo unfair, proto bude Let’s Dance parazitovat na úspěchu Stomp the Yard, jiného tanečního fláku, za který Amíci loni v zimě utratili 60 melounů. Oba hity se tak víceméně spojí v jeden – z prvého se zachová šablonovitá zápletka o lásce, snech a šikovnosti, z druhého se vytáhnou tlupy tanečníků poskakující na ulicích.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se