Kontraband

Contraband

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Kontraband

Kontraband /2012

Režie: Baltasar Kormákur

Hrají: Mark Wahlberg, Ben Foster, Kate Beckinsale, Giovanni Ribisi, Lukas Haas

Česká premiéra: 26.1.2012

USA premiéra: 13.1.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kontraband

V kostce: "Chris Farraday už dávno pověsil pašerácké řemeslo na hřebík, nezodpovědný švagr ho ale donutil, aby se pustil ještě do poslední fušky. A nebude to sranda, protože na záda mu dýchají celníci, drogoví dealeři i psychopati z Panamy. Kontraband je povedený thriller, který se může opřít o dobré herce, poctivou porci napětí a pár nečekaných zvratů. Nadprůměrně odvedená žánrová práce. "

Galerie obrázků filmu Kontraband


Recenze filmu Kontraband

Když se Hollywood rozhodne něco zremakovat pouhé čtyři roky po vzniku originálu, obvykle z toho nejsme moc nadšeni, v případě Kontrabandu to ale nakonec není vůbec žádný problém. Produkující Mark Wahlberg totiž dokázal sehnat za kameru Baltasara Kormákura, jenž se v původní verzi (u nás vyšla jako Z Reykjaviku do Rotterdamu) objevil v hlavní roli a patří mezi nejvýraznější islandské režiséry, a zároveň zajistil filmu prvotřídní hollywoodský servis. Prskat by tedy teoreticky měli jen hardcore ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kontraband

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kontraband

Zatím nevyšlo.


Související články

18.9.2015 17:00 První dojmy: Everest Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
23.2.2015 01:26 FOTO A VIDEO: Oscarové chuťovky 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
8.7.2013 15:15 Universal: Z otloukánka lídrem v nejvyšší lize Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
3.1.2013 12:23 Nejlepší filmy roku 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
14.12.2012 10:33 Letní nářez 2013: Černí koně Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Mark Wahlberg se snaží. Hrozně rád by byl akční hvězdou, zároveň se ale nebojí náročnějších projektů, z nichž by s trochou štěstí mohl někdy v budoucnu koukat třeba i Oscar. Do jaké skupiny filmu bude patřit jeho novinka Contraband, to zatím nevíme. Může to skončit jako akční béčko i jako psychologické drama s pár mrtvolami. V Contraband si Wahlberg zahraje bývalého pašeráka, jenž dnes pracuje jako bezpečák. Peníze ale nejsou takové, jaké by si představoval, a tak se nechá bývalými kolegy ukecat k návratu ke staré profesi. Brzy ale pochopí, že to nebyl nejlepší nápad. Contraband bude remake islandského dramatu Reykjavik-Rotterdam, v němž si jednu z hlavních rolí zahrál Baltasa Kormákur. Ten se v případě americké verze vrací, ale tentokrát se postaví za kameru. Zkušeností s režií má dost, tak doufejme, že ho Hollywood nezkazí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.