Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (87)
Plakát k filmu Kick-Ass

Kick-Ass /2009

Režie: Matthew Vaughn

Hrají: Aaron Johnson, Nicolas Cage, Christopher Mintz-Plasse, Mark Strong

Česká premiéra: 6.5.2010

USA premiéra: 16.4.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kick-Ass

V kostce: "Když je vám -náct, máte velké sny. Ten Daveův zněl: nakopat zadky všem zločincům (alespoň v lokálním měřítku). Stačilo si koupit zelenou kombinézu, zmlátit pár padouchů, nechat se natočit na Youtube a superhrdina je rázem zrozen. Dave ale brzy zjišťuje, že podobný nápad mělo i pár dalších... Kick-Ass je comicsová adaptace, kde hrají prim potřeby pubertálních teenagerů. O to je divácky přístupnější, hravější, zábavnější, masovější. Kolem a kolem, zatím nejupřímnější film roku."

Galerie obrázků filmu Kick-Ass


Recenze filmu Kick-Ass

Jmenuje se Dave a vždycky mu vrtalo hlavou, proč nikoho nenapadlo navléct na sebe superhrdinský kostým a vyrazit do ulic bojovat proti bezpráví. No proč vlastně ne! Nevrtá to hlavou snad každému teenagerovi, který má načteno příliš mnoho comicsů a je pravidelným terčem uštěpačných poznámek starších a silnějších? A tady se zrodil Kick-Ass - výrazný filmový hrdina pro následující desetiletku.Logický fakt číslo jedna: Kick-Ass do puntíku reflektuje jeden z nejvýraznějších trendů kinematografie p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kick-Ass


DVD a Blu-ray filmu Kick-Ass

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
14.10.2016 10:46 Comics pro drsňáky Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
8.9.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních zářijových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
14.3.2016 13:53 Kingsmani lákají oscarové hvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Také míváte touhu nakopat někomu zadek? Dave Lizewski s ní bojuje denně a jelikož je to chytrý chlapec, najde si způsob, jak tuhle činnost provádět beztrestně kdykoliv se mu zachce. Je v tom samozřejmě háček - hrozí, že naopak někdo nakope zadek jemu a bude po legraci. Dave je totiž naprosto obyčejný student. Nikdo si ho nevšímá, není to ale žádný loser, prostě obyčejný kluk, který se jednoho dne rozhodne, že se stane superhrdinou. Nemá žádné zvláštní schopnosti, nekousnul ho pavouk, nespadnul mu na hlavu černý kemr, jen ho žene touha činit dobro. Nenapadlo ho tedy nic jiného, než obléct trapný hábit a vyrazit do ulic bojovat se zločinem. Jenže něco takového samozřejmě vyžaduje pořádný trénink, není tedy divu, že Dave při svém prvním výletu za spravedlností dostane solidně na budku. Tolik, že skončí v nemocnici. To mu ale nebude bránit v tom, aby zelenkavý obleček opět navlékl a vydal se do ulic znovu jako superhrdina KICK-ASS. Prostě tak trochu jiný komiks, který by ve správných rukou - a že se do nich dostal - mohl dopadnout hodně zábavně. Režii má na svědomí Matthew Vaughn a jelikož za svou krátkou režisérskou kariéru předvedl zatím dva skvělé výkony (famózní Layer Cake a fantasy Stardust), není důvod nevěřit mu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.