Karate Kid

The Karate Kid

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Karate Kid

Karate Kid /2010

Režie: Harald Zwart

Hrají: Jaden Smith, Jackie Chan, Taraji P. Henson

Česká premiéra: 16.9.2010

USA premiéra: 11.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Karate Kid

V kostce: "Další návrat do osmdesátek obstarala nová verze Karate Kida. Malý černoušek (Jaden Smith) příjíždí do Číny se svojí mámou a hned dostává náklad od bandy místních lumpů. Naštěstí se ho ujímá pan Han (vynikající Jackie Chan) a začně ho učit pravé kung-fu... Čerstvý Karate Kid cílí na menší diváky, ale pořád má v sobě dost energie a odhodlání, aby mohl oslovit i starší publikum. Díky velmi dobrým akčním scénám má tahle předělávka smysl."

Galerie obrázků filmu Karate Kid


Recenze filmu Karate Kid

Legenda se vrací. Přinejmenším legenda ošoupaných videopásek a školních představení s dovolenou dávkou adrenalinu. Karate Kid byl nejčtenější pohádkou puberťáků, protože si nesl náboj arénovek, ale podával jej v úhledné a mladému oku přístupné formě, kterou rodičovstvo vidělo v přehrávači mnohem radši než Cyborga, Amerického ninju nebo Anal Addiction 3. Teď chce dostat na svou stranu další generace diváků.Nemá cenu se znovu – letos už asi podesáté – podivovat nad tím, jak moc Hollywood ovládl...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Karate Kid


DVD a Blu-ray filmu Karate Kid

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
7.2.2017 17:00 TZ trailer: Marvelácký Iron Fist Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
21.9.2016 13:00 RIP: Zemřel režisér L. A. Přísně tajné a 8. míle Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
7.9.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Režisér Růžového pantera 2 a remake Karate Kida. Co z toho může vylézt? Podivná směsice, za Karate Kida totiž zaskočí Kung Fu Kid a navrch ho ztvární chlapec černé pleti. Jaden Smith se jmenuje a než se zeptáte - ano, je to syn Willa Smithe. Nikdo zřejmě netuší, co se z Kung Fu Kida vyklube za šílenost, všichni se ale zřejmě shodnou na tom, že to vůbec nezní jako dobrý nápad. Karate Kid je jeden z těch filmů, které můžou fungovat jen  ve své době a nic na tom nezmění ani změna bojového umění. Příběh je prakticky o tom samém - chlapec je nucen sžít se s pro sebe neznámým prostředím a jako nejlepší nápad mu přijde naučit se bojovému umění. Trénovat ho bude Jackie Chan a než se divák naděje, určitě mladý Smith natrhne všem svým nepřátelům kaťata.

Film byl přejmenován na Karate Kid...

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.