G. I. Joe

G. I. Joe: The Rise of Cobra

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (146)
Plakát k filmu G. I. Joe

G. I. Joe /2009

Režie: Stephen Sommers

Hrají: Channing Tatum, Dennis Quaid, Sienna Miller, Ray Park, Marlon Wayans

Česká premiéra: 13.8.2009

USA premiéra: 7.8.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu G. I. Joe

V kostce: "G. I. Joe - praví američtí hrdinové - konečně dorazili na stříbrné plátno. V bezuzdném popcornovém akčňáku plném opulentní trikové akce se tradiční hračky rozhýbaly do podoby tupých střílejících igráčků, kteří by pro pobavení diváků udělali cokoliv. A daří se jim."

Galerie obrázků filmu G. I. Joe


Recenze filmu G. I. Joe

Hollywood Story – Příběh hraček. Aneb co nestihli Transformeři, stihnou vojáci a vojandy z G. I. Joe. Filmový průmysl díky vynálezu zvaném merchandising dlouho živil trh s hračkami a inspiroval tvůrce počítačových her nebo atrakce v zábavních parcích. Pak se karta obrátila a inspirace začala proudit opačným směrem. Pamětníci jinších pořádků se tomu můžou zoufale chechtat, jenže z Transformerů nebo Pirátů z Karibiku se vylouply supervýdělečné série, které v oblasti nezávazného popcornu udávají...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu G. I. Joe


DVD a Blu-ray filmu G. I. Joe

Zatím nevyšlo.


Související články

20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
30.1.2017 08:01 Nejlepší plakáty roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.1.2017 17:00 Affleck s Batmanem nespěchá Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
22.11.2016 17:45 O čem bude nový Tomb Raider? Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když se před pár lety oznámilo, že Michael Bay chystá akční velkofilm plný robotů, kteří se proměňují v auta, asi jen málokdo věřil, že by takový film mohl fungovat. Filmy podle hraček zkrátka mezi lidmi nebudí důvěru. Ale povedlo se a po Transformerech se na plátna kin chystá další původně plastová armáda. G. I. Joe jsou supervojáci (většinou američtí patrioti), kteří bojují už spoustu let proti všemu, co ohrožuje světový mír a demokracii. Jejich hlavním protivníkem je organizace Cobra, která kšeftuje se zbraněmi s těmi největšími diktátory. Teď ale přišel čas, aby jim borci z G. I. Joe jejich business rázně zavřeli. Stephen Sommers na pozici režiséra možná není takové lákadlo, jakým byl Michael Bay, ale minimálně jeho první Mumie dokázala, že má nadhled a správně napínavou dobrodružnou podívanou natočit zvládne. Obsazení nenabízí žádnou hvězdu a minimálně Channing Tatum v roli největšího drsňáka Duka je podezřelý, ale na druhou stranu Ray Park z první epizody Hvězdných válek nebo drsňák Adewale Akinnuoye-Agbaje jsou hodně zajímavé volby. Bylo by asi naivní čekat od filmové verze G. I. Joe něco jiného než adrenalinovou akci bez hlubší myšlenky, ale jestliže se tvůrcům podaří všechno správně vyvážit a nebudou se bát nechat vybouchnout nějaký ten vrtulník, mohlo by být G. I. Joe velmi příjemnou letní podívanou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.