Dostaňte agenta Smarta

Get Smart

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Dostaňte agenta Smarta

Dostaňte agenta Smarta /2008

Režie: Peter Segal

Hrají: Steve Carell, Anne Hathaway, The Rock, Alan Arkin, Terence Stamp

Česká premiéra: 10.7.2008

USA premiéra: 20.6.2008

Na DVD od: 10.11.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Dostaňte agenta Smarta

V kostce: "Maxwell Smart je analytik tajné služby, který (tajně) sní o tom, že se jednou dostane do terénu a zastřelí si svého zloducha. Přání se mu splní nečekaně rychle, ale se svojí sexy kolegyní a vlastním pudem sebezničení má víc práce než s nepřátelskými špiony. Peter Segal natočil na motivy úspěšného seriálu akční komedii, která jede až nečekaně nadoraz a kromě slušných efektů nabízí i slušné dialogy a dost podnětů pro vaší bránici. Překvapení? A jaké!"

Galerie obrázků filmu Dostaňte agenta Smarta


Recenze filmu Dostaňte agenta Smarta

A já musel svému vlastnímu svědomí vysvětlit, že mýliti se je lidské. Smart totiž od první minuty ladí úplně jiné rádiové vlny a odsýpá neskutečným tempem. Elementární zápletka o situaci, ve které i elitní tajná služba musí do služby povolat agenty z druhé cenové, je řešena elegantně a klišé jsou navíc drobena roztomilými detaily, ze kterých čouhají nešizené gagy. Je neuvěřitelně příjemné vidět některé ze známých tváří, pravidelně se ztrapňujících v komediích Willa Ferrella, jak jim někdo kon...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Dostaňte agenta Smarta


DVD a Blu-ray filmu Dostaňte agenta Smarta

Zatím nevyšlo.


Související články

18.12.2016 12:35 Víkendový výplach #380 o Rogue One a nadávání Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
4.10.2016 09:42 Mel Gibson znovu akční Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
26.7.2016 18:30 První dojmy: Jason Bourne Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
3.7.2016 12:36 Víkendový výplach #356 o Bournovi a Huntovi Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
19.5.2016 17:00 Drb týdne: Daniel Craig končí jako Bond? Rubrika: Novinky Diskuze: 79 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Agenti jsou všelijací. Chytří, drsní, psychotičtí, sexističtí nebo taky úplně blbý. Maxwell Smart je ta poslední kategorie. Je to člověk, kterého by James Bond nenechal ani zaparkovat svého Aston Martina. Je to nekompetentní hňup, který jen náhodou přežívá mezi špiónskou elitou. Ale má výsledky. Pracuje pro přísně tajnou organizaci jménem CONTROL a snaží se spolu se svými schopnějšími kolegy bránit všem diktátorům, šíleným vědcům nebo ambiciózním country zpěvákům v ovládnutí světa. Největším nepřítelem CONTROL je však organizace KAOS a ta má právě teď plán, jak si podrobit celý svět. Maxwell Smart a jeho kolegyně s krycím jménem Agent 99 musí opět do akce. Get Smart je remake slavného komediálního seriálu ze špiónského prostředí, který u nás samozřejmě vůbec nikdo nezná. To ale nevadí, protože film samotný toho nabídne nejspíš mnohem víc, než jen pomrkávání na pamětníky. Steve Carell si buduje postavení velké komediální hvězdy a není důvod nevěřit, že by roli nešikovného agenta nezvládl. Navíc v obsazení figurují další více než zajímavá jména a rozpočet také není z nejmenších. Režisér Peter Segal má sice ve své filmografii i dvojku Zamilovaného profesora, ale trojí spolupráce s Adamem Sandlerem ukázala, že svému řemeslu rozumí. Navíc Trestná lavice mu dala příležitost předvést, že ani v akčních scénách se neztratí. Pokud tedy bude dobrý scénář, není důvod se na tuhle akční komedii netěšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.