Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu 96 hodin

96 hodin /2008

Režie: Pierre Morel

Hrají: Liam Neeson, Maggie Grace, Goran Kostic, Katie Cassidy, Holly Valance

Česká premiéra: 16.10.2008

USA premiéra: 30.1.2009

Na DVD od: 18.2.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 96 hodin

V kostce: "Kdysi pracoval pro vládu. Teď je na volné noze a příležitostně si přivydělává jako ochranka. Unesli mu dceru. Nechtějí mu ji dát zpět. Slíbí, že si je najde. Slíbí, že je zabije. A tak dále :-). 96 hodin je hloupá, ale dravá adrenalinová jednohubka, která nepřináší do žánru zhola nic nového - pouze ho velice důstojně reprezentuje jako totálně odpočinková zábava bez vyšších cílů. Z Liama Neesona jde skutečně strach!"

Galerie obrázků filmu 96 hodin


Recenze filmu 96 hodin

Byl jednou jeden hodný tatínek (bratr/sestra/dědeček/křeček) a tomu unesli dceru (bratra/sestru/dědečka/křečka). Pak už to nebyl hodný tatínek, ale tatínek naštvaný a prahnoucí kromě návratu milované osoby/zvířete i po pomstě (= chce zabíjet lidi i zvířata, protože tentokrát je to osobní). Olezlý příběh ze scenáristické čítanky na průklepovém papíře č. 1265 je tu a je úplně stejný, jako všichni jeho starší příbuzní, ba co víc – tentokrát je možná ještě o chlup hloupější.Továrna na evropské ak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 96 hodin


DVD a Blu-ray filmu 96 hodin

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
27.2.2017 12:27 TOP 10 reakcí na oscarový bordel Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Francouzský Hollywood pod vedením Luca Bessona vytváří každý rok spoustu průměrných filmů a občas nějaký ten hodně nadprůměrný. Ale všechno to šlape jako hodinky. Člověk se sice občas diví, s čím režisér Leona přijde, ale zatím mu to všechno vychází. Zatím se nedá příliš odhadnout, do jaké kategorie filmů bude patřit Taken. Hodně béčkový příběh, který jakoby se zasekl někde v osmdesátých letech, bude vyprávět o stárnoucím chlapíkovi jménem Bryan. Ten má už po čtyřicítce, žije si celkem spokojeným životem a největší radost mu dělá jeho dcerka. Všechno ale nabere nečekaný směr, protože právě jeho dcera se stala terčem obchodníků s lidmi, kteří si všimli jejích půvabů a spočítali si, že když ji prodají do nějakého luxusního nevěstince na druhém konci světa, mohly by z toho kápnout docela slušné peníze. Bohužel ale netušili, že Bryan v minulosti pracoval jako tajný agent a dokáže zabít člověka holýma rukama čtyřiadvaceti způsoby během dvou vteřin. A chce svojí dceru zpátky. Luc Besson nejspíš hodně koukal na poslední filmy Stevena Seagala a přišlo mu, že schéma „unesli jste mi dítě, tak vám urvu hlavu“ v kinech už dlouho nebylo. Naštěstí místo obtloustlého staříka, který srandovně máchá rukama, se rozhodl pro Liama Neesona. Ten má sice charisma a pár drsňáků si už zahrál, ale klasickou akční roli si ještě nevyzkoušel. Režisér Morel se uvedl celkem zábavnou divočinou Okrsek 13, tak uvidíme, jestli si poradí i s trošku serioznějším akčním filmem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.