V KOSTCE
Zbytečně dlouhá romantická komedie vykrádající solidní originál stojí čistě na nepřekvapivých vtipech a emancipaci žen a Mexičanů. Slabé, zbytečné.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
V roce 1987 si Kurt Russell a Goldie Hawn zahráli v pohodové komedii Přes palubu, v níž si Russell zahrál dělníka, s nímž zbohatlická kravka Hawn vyběhne a nezaplatí mu. Když ale spadne do vody a Russell ji najde a zjistí, že ztratila paměť, rozhodne se ji spolu se svými dětmi přesvědčit, že je jeho manželkou. A trošku se tím pomstít. Co se dělo dál, si asi umíte představit. A pokud ne, tak to uvidíte v remaku, kde si hlavní roli zahraje bývalá paní Starlordová Anna Faris. Režírují scenárista Millerových na tripu a Nesvatbových.
TOP Diskuze
24Víkendový výplach #856 o Highlanderovi a Supermanovi 18Princezna stokrát jinak: Recenze 29Norimberk: Recenze 16VIDEO: Lobo se řítí do Supergirl 14Apple má velké plány s fantasy světy Brandona Sandersona 14Prattovo sci-fi nezaujalo, Silent Hill rovnou vyhořel. A šťáva došla i Avatarovi 13Tarzan: V.I.M. 27Melania: Trailer 10Pillion: Trailer 9Batmanovská týmovka ulovila scenáristku

