Život po životě

Hereafter

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Život po životě

Život po životě /2010

Režie: Clint Eastwood

Hrají: Matt Damon, Cécile De France, Marthe Keller, Mylène Jampanoï, Bryce Dallas Howard

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 22.10.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Život po životě

V kostce: "Ještě donedávna jsme tomu odmítali uvěřit, ale je to tak – i Clint Eastwood stárne. To, co mělo být citlivým zamyšlením filmařského stařešiny nad možným „pokračováním“ životní cesty, je pouze banální, prázdná a tudíž pro spoustu diváků i nesnesitelně nudná báchorka. Navíc v mnoha scénách režijně i herecky hrubě nezvládnutá. Ale není vyloučeno, že jsme jen něco nepochopili. Možná je tahle nechtěná parodie způsob, jakým Clint ukazuje Zubaté prostředníček."

Galerie obrázků filmu Život po životě


Recenze filmu Život po životě

Začalo to tím, že Frank Marshall a Kathleen Kennedy (známé producentské duo, stojící za spoustou Spielbergových filmů) dostali do rukou scénář, který „je nadchl podobně jako kdysi Šestý smysl“. Člověk jim řád věřil, protože autorem byl Peter Morgan, oscarová kapacita se zářezy jako Královna, Poslední skotský král či Duel Frost/Nixon. Marshall/Kennedy přizvali k produkci starého kámoše Stevena a svěřili projekt Clintu Eastwoodovi. Eastwood a mysteriózní horor/thriller? Neobvyklé, ale zajímavé ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Život po životě


DVD a Blu-ray filmu Život po životě

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Clint Eastwood tvrdí, že už se natrvalo přesunul za kameru a před ní už ho neuvidíme. Co je na tom pravdy ukáže až budoucnost, faktem ale je, že pod Hereafter bude podepsán jen jako režisér. A vyzkouší si žánr, s nímž zatím moc zkušeností nemá. Půjde totiž o nadpřirozený thriller. Děj se bude točit okolo trojice lidí. Jedním z nich bude americký dělník, dalším francouzská novinářka a posledním mladá britská studentka. Ti všichni si prožijí setkání se smrtí a s následky, které nejsou úplně obvyklé. O co konkrétního půjde, to zatím nevíme, ale scénárista Peter Morgan, jenž je zodpovědný třeba za Duel Frost/Nixon a má dvě nominace na Oscara, se nejspíš s nějakým béčkovým hororem nespokojí. Obsazení je poměrně zajímavé, ale za hvězdu v něm bude jen a pouze Matt Damon. Bryce Dallas Howard a Cécile de France si svoje odehrají, ale do kina jejich jména nejspíš moc lidí nenalákají, tak uvidíme, co nakonec z Eastwooda vypadne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.