Ženy sobě

Bridesmaids

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Ženy sobě

Ženy sobě /2011

Režie: Paul Feig

Hrají: Rose Byrne, Jon Hamm, Kristen Wiig, Maya Rudolph, Jill Clayburough

Česká premiéra: 7.7.2011

USA premiéra: 13.5.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ženy sobě

V kostce: "Annie je v krizi. Padá na dno ve všech možných ohledech. Jenže její kamarádka se zasnoubila a vyznamenala jí funkcí první družičky. Jak to půjde dohromady se zmatkem v životě Annie? Odolá nástrahám situace i dotěrné sokyni, která jí chce ukrást nejlepší kamarádku? Zdánlivě tupoučký půdorys pro holčičí mecheche je jen podkladem pro klasicky uvolněnou komedii s producentským dotekem Judda Apatowa, v tom nejlepším slova smyslu. Kristen Wiig v hlavní roli je výborná a jako spoluautorka scénáře si napsala dost báječných dialogů i vtipných situací, aby se mohlo mluvit o komediální perle letošního léta."

Galerie obrázků filmu Ženy sobě


Recenze filmu Ženy sobě

Judd Apatow v tom umí chodit. Mohlo se zdát, že tenhle producentský zázrak zapadne tak rychle, jako vylétl do hollywoodských výšin. Ale po sérii slabších kousků, jež loni trochu přebila povedená oddychovka Dostaň ho tam, se Apatowovi a jeho kumpánům podařilo zase jednou přesně trefit. A nebylo třeba kvůli tomu ani hledat nový recept na úspěch.Velice zjednodušeně řečeno, Ženy sobě jsou klasickou apatowovkou, jen v sukních. Prostě rozverná sestřička Zbouchnuté nebo Superbad. Je to další příběh ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ženy sobě

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ženy sobě

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
10.3.2017 09:00 Nový plakát a fotka Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kristen Wiig se po Hollywoodu už nějaký ten rok motá a má za sebou celou řadu komedií. Některé byly dobré, některé méně, ale bylo jich dost. A tak si nejspíš tahle herečka řekla, že je čas přejít na druhou stranu kamery. Na režii se nejspíš ještě necítí, ale alespoň spíchla scénář k romantické komedii Bridesmaids. Děj je prudce originální. Má vyprávět o dvojici kamarádek, které si začnou jít po krku v okamžiku, kdy se jejich kámoška rozhodne vdát. Jen jedna z družiček totiž může svatbu a svatební oslavu zorganizovat. Zní to podobně jako nedávná strašlivá Válka nevěst, ale snad to tentokrát dopadne lépe. Režisér Paul Feig má za sebou zatím jen televizní věci a před kamerou žádné velké jméno, na druhou stranu o Jonu Hammovi se mluví jako o nastupující hvězdě romanticko-komediálního žánru a ženské ho dost žerou, tak uvidíme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.