Země bez zákona

Lawless

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Země bez zákona

Země bez zákona /2012

Režie: John Hillcoat

Hrají: Shia LaBeouf, Tom Hardy, Mia Wasikowska, Jessica Chastain, Gary Oldman

Česká premiéra: 20.9.2012

USA premiéra: 29.8.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Země bez zákona

V kostce: "John Hillcoat se po Proposition znovu spojil se scenáristou a hudebníkem Nickem cavem a je z toho další syrové, místy hodně drsné dobové drama. Tentokrát se odehrává v Americe za časů prohibice a líčí, kterak se trojka bratrů popasovala s úklady odporného strážce zákona. Sled drsných scén se může opřít o výborné herce i nekompromisní pohled na násilí, příběh ale nemá takový tah, aby mohl film konkurovat těm nejzvučnějším prohibičním klasikám. "

Galerie obrázků filmu Země bez zákona


Recenze filmu Země bez zákona

Až budou původce současné metylalkoholové aféry odvádět v klepetech do lágru, snad jim přibalí do vaku s ešusem, pyžamem a přezůvkama i kapesní přehrávač s DVDčkem Země bez zákona. Romantická představa o tom, že jsou lokálními bratry Bonduranty je může držet při životě. Film podle knihy o trojici rozdílných bráchů, kteří z nelegálních palíren tahali peníze a vlastně i moc (lze-li o něčem takovém v balíkově jménem Franklin vůbec uvažovat), je totiž dalším gangsterským bijákem, v němž se nepokr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Země bez zákona

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Země bez zákona

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pokud bychom měli vybrat jednoho současného režiséra, který umí točit hnusné, špinavé a depresivní filmy a přitom nemá problém nalákat do nich ty největší hvězdy, nejspíš by padlo jméno Johna Hillcoata. Jeho australský western The Proposition rozhodně nebyla příjemná podívaná a adaptace knihy Cormaca McCarthyho Cesta taky nebyl film na nedělní odpoledne. Hillcoatova novinka s názvem The Wettest County se bude odehrávat v době hospodářské krize, kdy se lidé živli všelijak. V centru dění však bude rodina, která se rozhodla napakovat se na nelegálně vyráběném alkoholu. Děj se má odehrávat na jihu Spojených států, takže nejspíš můžeme očekávat pro Hillcoata typickou špinavou atmosféru. Scénář má, podobně jako u The Proposition, na starost muzikant Nick Cave a před kamerou uvidíme elitu hollywoodských nastupujících hvězd, jako je Tom Hardy, Shia LaBeouf nebo čím dál tím častěji obsazovaná Jessica Chastain. Záda jim navíc budou krýt prověření Guy Pearce a Gary Oldman, výsledek tedy může být hodně zajímavý.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.