Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Země bez zákona | Lawless | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.08.2012
CZ premiéra: 20.09.2012
režie: John Hillcoat
hrají: Shia LaBeouf, Tom Hardy, Mia Wasikowska, Jessica Chastain, Gary Oldman

Země bez zákona: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

POZOR NA MENŠÍ SPOILERY

Trailerová masáž pokračuje. Země bez zákona nepatří zrovna k nejmainstreamovějším filmům. Weinsteini se tak snaží na film lákat, jak jen to jde, a expedují jeden trailer za druhým. Tentokrát se ke slovu poprvé dostává eRková upoutávka. A je vám tudíž razantně připomenuto, že v tomhle filmu najdete i krev a trochu té nahoty. Nevytrhne, ale potěší. O něco horší je to nicméně s tím, že trailer odhaluje další nové scény. A vzhledem k tomu, že skladba filmu není zas tak složitá, už možná naznačuje příliš. Sledujte tedy na vlastní nebezpečí. Ty čtyři hvězdy jsou v tomhle případě vykoupeny pár záběry, který byste si nejspíš rádi pošetřili až do kina.

Země bez zákona: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Země bez zákona k nám dorazí za pět týdnů, takže je čas si připomenout, proč se na ní houfně těšíme (ano, i ti, co už jí viděli ve Varech!). V novém britském traileru sice nenajdete jediný nový záběr. Je to ale úplně jedno, protože vás i tak na minutu přiková k obrazovce a znovu vám dovolí vychutnat si šarmantního LaBeoufa, slizkého Pearce a tvrďáckého Hardyho. Takřka ideální kombinace, která za doprovodu svůdné Jessicy Chastain a rockové pecky What Makes a Good Man láká do kina jako máloco. Paráda. A počkejte, až v kině zjistíte, že výsledný produkt zase jednou pasuje k budovanému mediálnímu obrazu...

Země bez zákona: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Lawless má za sebou premiéru ve Varech a rovnou vám řeknu jednu věc. I kdyby třetí Batman explodoval Nolanovi do obličeje (jako že se to podle prvních reakcí vážně nestalo), Tom Hardy pořád bude za největšího borce letošního roku. Jeho role v Lawless je totiž natolik drsňácká, zábavná a vůbec v mnoha směrech ikonická, že by už teď mohl mít v kapse nějakou tu oscarovou nominaci. Zbytek filmu mu ale naštěstí dost šlape na paty, což je ostatně pěkně patrné z obou upoutávek. Ta nová, jež je víceméně sestřihem minulé, pak (naštěstí) neprozrazuje o filmu nic moc nového. Pořád tu máme svižné lákadlo na říznou gangsterku, v níž Guy Pearce netouží po obočí, Gary Oldman vyprazdňuje Thompsona a... Tom Hardy prostě absolutně vládne. Tak tam koukejte nasypat čtyři hvězdy a případně litujte toho, že vám letos neklapnul výlet do Varů. Přišli jste o hodně.

Země bez zákona: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

John Hillcoat už je osvědčená značka, tím spíš, když se může opírat o Nicka Cavea (jako skladatele a scenáristu). Jejich špinavý takywestern Proposition byl svého času zjevením, žánrovkou s výjimečným autorským otiskem, silnými postavami a jejich mocnými motivacemi i konflikty. Následující hollywoodská adaptace bestselleru Cesta byla sice až příliš, ehm, hollywoodská, ale Hillcoatova záliba v řeřavých tématech a masitých figurách z ní cítit rozhodně byla. A teď tu máme velkorysou gansgterku, která už kvůli svému obsazení musí usilovat o status nové klasiky - a leckteré charakteristiky Hillcoatovy tvorby uchovává. Rýsuje se nám tu zkrátka těžkotonážní dobové drama, které líčí svět chlápků, co nejdou pro bouchačku, kudlu, flašku chlastu a lepou ženskou daleko. A to efektně, vyhroceně i psychologicky přesvědčivě. Libovka.

Pod odkazem Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace