Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Win Win

Win Win /2011

Režie: Thomas McCarthy

Hrají: Paul Giamatti, Amy Ryan, Bobby Cannavale, Melanie Lynskey, Jeffrey Tambor

Česká premiéra: 18.8.2011

USA premiéra: 18.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Win Win

Thomas McCarthy se pomalu stává s nevýrazného herce výrazným režisérem. Jeho Přednosta vyhrál festival v Karlových Varech, Nezvaný host zase přinesl oscarovou nominaci Richardu Jenkinsovi a teď se režisér podepíše i pod očekávanou seriálovou verzi historické fantasy Hra o trůny. Hned potom se ale vrací zpátky k malým filmům, které stojí především na hereckých výkonech. Win Win bude příběhem středoškolského trenéra zápasu, jehož život se obrátí naruby v okamžiku, kdy se musí stát zákonným opatrovatelem teenagera, jenž utekl z domova. Takhle na první pohled to nezní moc lákavě, ale McCarthy už několikrát dokázal, že právě tyhle komorní příběhy umí natáčet jako málokdo v současném Hollywoodu. Paul Giamatti by navíc měl být zárukou kvality, stejně tak například Amy Ryan, jež má nominaci na Oscara za Gone, baby, gone.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Win Win


Recenze filmu Win Win

Každý, kdo alespoň trochu sleduje současnou kinematografii, musí mít u Win Win jasno po nějakých dvou minutách. Logo společnosti Fox Searchlight, hudební vybrnkávačka na kytaru a dlouhý záběr na joggující postavu ve žluté mikině, kterou v mžiku předběhnou dva jiní běžci, to všechno tvoří dokonale příznačné upozornění, že se promítá další z řady amerických indie dramedií. Ani by se nemusel ukazovat Paul Giamatti a hned by mělo být zřejmé, že příští dvě hodinky budou zasvěceny „inteligentní záb...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Win Win


DVD a Blu-ray filmu Win Win

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.