Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

Wall Street 2: Money Never Sleeps

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

Wall Street 2: Peníze nikdy nespí /2010

Režie: Oliver Stone

Hrají: Michael Douglas, Shia LaBeouf, Josh Brolin, Susan Sarandon, Frank Langella

Česká premiéra: 30.9.2010

USA premiéra: 24.9.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

V kostce: "„Černé svědomí Ameriky“ se znovu podívalo na baštu makléřů a finančníků. A na Gordona Gekka. Hladový žralok kapitalismu vyleze z vězení a hned se dostane do kontaktu se svojí dcerou, i s jejím nastávajícím, který se na trzích umí otáčet. Jak ale Gekkova protřelost a jeho celoživotní specializace na nečisté praktiky zasáhnou do života dvou mladých, „čistých“ lidí? Oliver Stone diriguje herecký koncert, ale zároveň i nevyváženou látku, která je výrazně méně strhující a dramatická než první Wall Street. A ani aktuální proklepávání ekonomických průšvihů dvojku na klenot nepovýší."

Galerie obrázků filmu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí


Recenze filmu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

Nevěříte snad na comebacky? Hamižný makléř Gordon Gekko vám otevře oči. Vrátil se po třiadvaceti letech, a přestože mu zšedivěla kštice, není pro smích a ani nepatří do důchodu. Vrátil se ale i Oliver Stone. Leckdo ho mohl odepsat po ubuleném World Trade Center a poté, co jeho uspěchanou bushovskou biografii W svět regulérně zasklil. Sequel Wall Streetu ovšem vrací Stonea přinejmenším na mediální výsluní. Budiž mu to přáno, přestože zvolil (zdánlivě) snazší cestu sequelu…Tahle dvojka naštěstí...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí


DVD a Blu-ray filmu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Životopis předchozího amerického prezidenta W. se Oliveru Stoneovi moc nepovedl. Na Oscary to nedotáhl, v kinech vyhořel a většina diváků už na film úspěšně zapomněla. Stone potřebuje nějakou tutovku, a tak se rozhodl oprášit jeden ze svých nejlepších filmů a natočit dvojku. A jelikož další pátrání po strůjcích atentátu na Johna F. Kennedyho by bylo zbytečné, došlo na Wall Street. Michael Douglas se vrátí v roli, která mu přinesla Oscara i slávu, ale tentokrát bude kopat za tu správnou stranu. Gordon Gekko se spolu s mladým burzovním makléřem Jacobem Moorem totiž rozhodne poslat ke dnu chlapíka, jehož jednání by mohlo mít hodně ošklivý vliv na světovou ekonomiku. Krom toho ale pár ke všemu odhodlaných ekonomů musí zjistit, kdo zabil Mooreova mentora a učitele. Stone má k dispozici opravdu parádní obsazení, tak věřme, že tentokrát se bude věnovat více filmu než svým politickým a společenským názorům.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.