Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona /2008

Režie: Woody Allen

Hrají: Scarlett Johansson, Penélope Cruz, Javier Bardem, Rebecca Hall, Patricia Clarkson

Česká premiéra: 23.10.2008

USA premiéra: 15.8.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vicky Cristina Barcelona

V kostce: "Two girls, one trip. Vicky Cristina Barcelona cíleně zamlčuje, že Katalánie není výběh plný bohatých sexy malířů a že v průměrném barcelonském parku většinou není pro psí lejna kam šlápnout, natož aby si tam člověk lehl. To všechno má ale svůj účel. Jen těžko vzpomínám, kdy jsem naposledy viděla příběh o lásce v tak krásně a rafinovaně syčáckém podání, které nemá s aktéry téměř vůbec žádný soucit. "

Galerie obrázků filmu Vicky Cristina Barcelona


Recenze filmu Vicky Cristina Barcelona

Málokdy se podaří natočit film s tak bezútěšným závěrem, ze kterého nicméně divák odchází s novou chutí do života a nejasnou touhou vyrazit někam do neznáma. Vicky (Rebecca Hall) a Cristina (Scarlett Johansson) jsou přítelkyně. Vypadají každá jinak a jejich přístup k životu i vztahům se zásadně liší. Nicméně rozumí si dost na to, aby spolu vyrazily na prázdniny do Barcelony, kde má Vicky jednak příbuzné a jednak nekonečnou zásobu materiálu pro diplomovou práci o čemsi, co mlhavě nazývá katalá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vicky Cristina Barcelona


DVD a Blu-ray filmu Vicky Cristina Barcelona

Zatím nevyšlo.


Související články

19.4.2016 09:05 Kdo natočí další Jurský svět? Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
3.6.2013 09:37 Penélope Cruz jako nejstarší bondgirl? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
6.9.2010 21:32 Televizní Tipy 6.9. - 12.9. 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků
3.6.2009 15:43 Hvězdnější Wall Street Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
23.2.2009 01:08 81. Oscaři: Výsledky Rubrika: Novinky Diskuze: 98 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Woody Allen ani na stará kolena nepolevuje a točí si hezky v klidu každý rok jeden film. A poslední dobou skoro ve všech hraje Scarlett Johansson. V posledních letech se však rodák z New Yorku vydává i na starý kontinent a po několika filmech z Londýna tentokrát zamířil do Španělska. Vicky Cristina Barcelona je příběhem jednoho španělského malíře, který jako správný bohém má velmi blízko k ženám. V tomhle případě jsou jimi dvě mladé sympatické Američanky, které nemají díky umělcovu charismatu žádnou šanci odolat. Bohužel ne všechno je tak jednoduché bývalá, jak by si zúčastnění přáli a bývalá přítelkyně hlavního hrdiny se rozhodne k celé situaci vyjádřit po svém. Vztahové filmy o lidech, kteří se podvádějí, lžou si, ale přece jsou jistým způsobem velmi sympatičtí, Allen vždycky uměl. Navíc už jeho samotné jméno působí na herce jako magnet. Scarlett Johansson si u něj zahrála už dvakrát ale i tentokrát ji režisér sehnal více než solidní spoluhráče. Javier Bardem si už velmi brzy možná ozdobí svůj byt Oscarem a Penélope Cruz je také víceméně jistotou. Doufejme tedy, že Allen i tentokrát přesvědčí, že ani svých dvaasedmdesáti nepatří do starého železa.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.