Twilight sága: Zatmění

The Twilight Saga: Eclipse

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (149)
Plakát k filmu Twilight sága: Zatmění

Twilight sága: Zatmění /2010

Režie: David Slade

Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke, Ashley Greene

Česká premiéra: 30.6.2010

USA premiéra: 30.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Twilight sága: Zatmění

V kostce: "Bella, Edward a Jacob jsou zpátky, a už potřetí řeší, kdo z nich vypadne z kola ven. Chvíli to sice vypadá, že by to mohla být Bella, ani Davidu Sladeovi ale nebylo dovoleno vystřelit Twilight ságu do nějakých interesantních výšin. Musí tak svůj režijní talent trousit nenápadně a moc nedloubat do zděděné romance, což ze Zatmění dělá vypulírovanější, akčnější a dějově obsáhlejší, avšak snadno rozpoznatelné pokračování Nového měsíce. Pro fanynky důvod k radosti, pro ostatní k pokračování v nezájmu, a pro Summit k vydělání dalšího balíku peněz, který je tentokrát o fous zaslouženější. Stále ale přetrvává dojem, že jsou současné požadavky na masami milovanou romanci dost zvrácené…"

Galerie obrázků filmu Twilight sága: Zatmění


Recenze filmu Twilight sága: Zatmění

Rok se ještě ani nesešel s rokem a Twilight sága je zpátky. S větším rozpočtem, s novým režisérem… a kupodivu i s o něco povedenějším filmem, než byl Nový měsíc. Ano, přátelé, Edward a jeho kamarádi se dokázali vydrápat z pekelných končin, a představíme si je tedy v lepším světle než posledně. Jak moc lepším? Inu, jestli jste si z pěti hvězd nevydedukovali, že to dopadlo tak půl na půl, a nevzali roha, brzy to zjistíte.Předně je třeba říct, že pokud patříte k lidem, kterým je těžko na hrudi u...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Twilight sága: Zatmění


DVD a Blu-ray filmu Twilight sága: Zatmění

Zatím nevyšlo.


Související články

3.12.2016 20:00 FOTO: Ridley Scott na place Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.11.2016 14:00 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
24.11.2016 01:00 První plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.10.2016 09:28 Hollywood chce další herní pecku Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Série o zamilovaných upírech, kteří se rozcházejí se svými přítelkyněmi uprostřed lesa, dlouhovlasých vlkodlacích, make-upu, jenž by skupině Kiss vystačil ne jedno evropské turné a o milionech fanynek, jimž ke spokojenosti stačí dva nezajímaví herci a znuděná Kristen Stewart, se vrací. Sága Stmívání i přes fakt, že vypadá jako televizní hra, kterou můžeme vidět na ČT2, vydělává obrovské peníze, které si nezaslouží. První díl kvality prakticky neměl a žil jen ze slávy knihy, jak to bude s dvojkou se dozvíme už za pár dní a na třetí díl si budeme muset ještě chvilku počkat. Režisér David Slade, jenž má za sebou chytrý thriller V pasti a comicsový horor 30 dní dlouhá noc by mohl téhle bezkrevné upírské romanťárně dodat trošku šťávy, otázka však je, jestli to po něm vůbec bude někdo chtít. Stmívání bude komerční sukces v každém případě a lidi (=fanynky) jsou už tak nějak zvyklé na odfláknutý vizuál a rozhodně nevyrážejí do kina za filmovými kvalitami. Třeba se ale Slade a producenti hecnou a rozhodnou se do příběhu, v němž Bella bude muset přemýšlet, jestli chce strávit život vedle upíra nebo vlkodlaka, dodat trošku té režijní invence. Problém ale je, že cílové publikum ji po nich nechce, tak uvidíme.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.