Transformers: Zánik

Transformers: Age of Extinction

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (34)
Plakát k filmu Transformers: Zánik

Transformers: Zánik /2014

Režie: Michael Bay

Hrají: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Jack Reynor, Stanley Tucci, Kelsey Grammer

Česká premiéra: 26.6.2014

USA premiéra: 27.6.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Transformers: Zánik

V kostce: "Proč to mělo proboha tři hodiny? Tahle palčivá otázka provází čtvrtou robotickou show, která je znovu technicky impozantní, ale operuje v tolika zbytečných příběhových zákrutách a topí se v tolika odbočkách, že vás stihne unavit dávno před velkolepým finále. Čtvrtí Transformeři mají své silné pasáže i dechberoucí momenty, chlubí se i několika výtečnými akčními scénami, ani tentokrát ale nedosahují kvalit vyvážené a vrcholně zábavné jedničky."

Galerie obrázků filmu Transformers: Zánik


Recenze filmu Transformers: Zánik

Michael Bay se u robotů zakopal na celou dekádu. Ale rozloučil se rozhodně ve velkém stylu. Jeho poslední kovové zamávání se bude těžko trumfovat, protože v daleké Číně spustí takovou blockbusterovou rachotu, jakou jsme na plátnech mockrát vidět nemohli. Ti z vás, kdo sjeli níž k číselnému hodnocení pod recenzí se možná sami sebe ptají, co blouzním, když se nekritické fanfáry konat nebudou. Jenže finále čtvrtých Transformerů, vlastně celá jejich poslední třetina, patří vůbec k tomu nejlepšímu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Transformers: Zánik

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Transformers: Zánik

Zatím nevyšlo.


Související články

6.2.2017 10:00 Trailerová nálož ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
5.2.2017 11:00 13 epických fotek z natáčení Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
12.1.2017 12:30 VIDEO: Nové záběry z Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
4.1.2017 18:26 Záznam MZ Live #90 o La La Land a Transformers 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Michael Bay si díky Transformerům vydělal na svůj kulturistický film Krev a pot, ale k robotům se přeci jenom vrací. Čtvrtý díl by měl sice navazovat přímo na trojku, ale dočkáme se úplně jiných lidských hrdinů. Děj by se měl točit okolo party vědců, kteří se pokouší připravit na další potenciální robotickou hrozbu, ale malinko se jim to vymkne z rukou. Krom toho o sobě dá vědět i i jakýsi starobylý Transformer, který se rozhodne podívat na Zemi. Děj by měl být podle tvůrců výrazně temnější a lidským hrdinům bude šéfovat Mark Wahlberg, což je rozhodně dobrá volba. Dojde samozřejmě i na omladinu, protože jeho dcera bude randit s nezodpovědným mladíkem, co to umí s auty a Bay určitě najde důvod, jak celou tuhle trojici narvat přímo mezi největší robotické mlátičky. I přes obří výdělky sequelů by bylo fajn, kdyby se k tomu Bay a celá jeho parta postavili trošku jinak než posledně a dokázali diváky překvapit, jako když vtrhli roboti na plátna poprvé.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.