Transformers 3

Transformers: The Dark of the Moon

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (278)
Plakát k filmu Transformers 3

Transformers 3 /2011

Režie: Michael Bay

Hrají: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, John Malkovich, Frances McDormand, John Turturro

Česká premiéra: 30.6.2011

USA premiéra: 1.7.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Transformers 3

V kostce: "Michael Bay, Autoboti a Deceptikoni opět ukazují, co všechno jde zničit. Třetí Transformeři mají sice pomalejší rozjezd, ale o to zajímavější finále. Tentokrát je to celé o něco temnější, drsnější a dospělejší, ale pořád stejně naivní a pitomouške. I když má film svoje chyby, pokud vyrazíte do kvalitního kina, posledních pětačtyřicet minut vás čeká něco, co jste ještě nikdy neviděli. Klasická letní zábava, u které si můžete vychutnávat popkorn, vypnout mozek a užívat si ničení Chicaga. Víc od třetích Transformerů nechtějte. "

Galerie obrázků filmu Transformers 3


Recenze filmu Transformers 3

Protože jsem trochu naštvaný a tak nějak počítám s tím, že jste už četli Hladovu recenzi, přeskočím úvodní formality a vrhnu se na jádro pudla. Totiž fakt, že třetí Transformeři postrádají jiskru. Někde uvnitř bliká nejasné světýlko, ale nemá dost sil, aby táhlo velkorysou stopáž. Stejně jako má Rosie Huntington-Whiteley míň křivek a mimických svalů než Megan Fox, má i zápletka míň fištrónu než oba předchozí filmy. Úplně nejsmutnějším zjištěním ovšem je, že Michael Bay je dřevo. Ne co do šiko...

Číst celou recenzi

Když by před deseti lety někdo řekl, že se budeme těšit na filmy natočené podle hraček, nejspíš by si dotyčný koledoval o pár facek a jednosměrnou jízdenku do Bohnic. No ale dnes to tak je. První Transformeři Michaela Baye nás dostali do kolen a doteď si moc dobře vzpomínám, jak prakticky celá redakce MovieZone chodila odpoledně po městě a nikdo se nezmohl na víc než na občasné "no ty vole...". Druhý díl nás však velmi rychle vrátil na zem. Příběh byl hloupý i na poměry té nejméně náročné let...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Transformers 3


DVD a Blu-ray filmu Transformers 3

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
6.2.2017 10:00 Trailerová nálož ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
5.2.2017 11:00 13 epických fotek z natáčení Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ačkoliv dvojka Transformerů byla do značné míry zklamáním, vydělala obrovské peníze a ukázala, že Michael Bay má stále ještě pro roboty dost nápadů. Jen potřebuje čas a klid na to, aby je realizoval pořádně. Třetí díl, který bude pravděpodobně jedním z nejvýdělečnějších filmů příštího roku, snad bude navíc i přehlednější a zábavnější než dvojka. O příběhu zatím nikdo nic neví, ale pravděpodobně je to stejně jedno. Důležité je, že se budou zase mlátit obří roboti, všechno bude vybuchovat a bude to cool. K osvědčenému Shiovi LaBeoufovi a dalším veteránům se tentokrát přidají třeba i John Malkovich, Frances McDormand nebo „ten srandovní Asiat z Pařby ve Vegas“ Ken Jeong. Věřme tedy, že to tentokrát bude dávat trochu víc smysl, akce se zpřehlední a my se zase budeme moci spokojeně ládovat popcornem.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.