Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu The Host

The Host /2006

Režie: Bong Joon-ho

Hrají: Song Kang-ho, Bae Du-na, Park Hae-il, Kim Hak-sun

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 9.3.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Host

Japonské papundeklové monster filmy tvoří žánr, kterému se většina diváků spíše směje (a Kitamurova lehce parodická Godzilla: Final Wars v tom všechny jenom utvrdila), ale co když se do podobného žánru pustí Korejci? Pak lítají vzduchem nejen domy, auta a končetiny, ale také nejrůznější zvraty a gagy, které bychom u podobně triviálního produktu zřejmě nečekali. Režisér Bong Joon-ho (Memories of Murder) je ostatně mixováním různých žánrů proslulý a tentokrát dostal na hraní opravdu moc pěkné bábovičky. Scenář mu velí vypustit do centra Soulu velké naštvané monstrum, které se vyžívá v likvidaci lidských stvoření. Lidé z prvu reagují trochu cynicky, ale znáte to, když vám někdo utrhne ruku, většinou přehodnotíte svůj názor. A pokud jste se při představě utržené ruky alespoň malinko pousmáli, bude The Host filmem přesně pro vás. V korejských kinech ho provázejí nejen nadšené ohlasy, ale také k prasknutí narvané sály, předznamenávající nové rekordy v historických tabulkách. Snímek už zakoupili do omezené distribuce i Američané a tak by se mohlo brzy stát, že na něj narazíme i v českém výhledu premiér. Navíc jsme o něm museli napsat už kvůli traileru s pochodujícím emzákem. Je prostě a jednoduše k sežrání.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu The Host

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu The Host

Korejský import vyšperkovaný trikovou fazónou maníků z WETA a záplavou desetihvězdičkových hodnocení na IMDb? To musí být tutovka... Bohužel vás zklamu. Osobně bych si raději pustil Emmerichovu Godzillu nebo céčkového Aligátora. Jsem si plně vědom toho, že fandové Hosta mě nazvou krátkozrakým zaostalcem (jen do toho, už jsem snesl i horší označení :), ale jejich modla dělá napříč požehnanou stopáží (přes dvě hodinky) zásadní chybu - snaží se setřást ze sebe jakoukoliv image, aby mohla diváka ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Host


DVD a Blu-ray filmu The Host

Zatím nevyšlo.


Související články

15.9.2016 17:30 TZ trailer: seriálový Woody Allen Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.1.2016 14:08 Zemřel Alan Rickman Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
26.10.2015 20:55 Dojmy čtenáře: Jak MovieZone slavila 10 let Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.8.2015 12:00 Víkendový výplach #308 o Mission: Impossible a Harrym Poterovi Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.4.2015 12:43 Víkendový výplach #292 o Star Wars a videokazetách Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.