Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Host | 2006
csfd  imdb
US premiéra: 09.03.2007
CZ premiéra: nestanovena
režie: Bong Joon-ho
hrají: Song Kang-ho, Bae Du-na, Park Hae-il, Kim Hak-sun

The Host: US Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kauzu The Host bychom už mohli prohlásit za uzavřenou. Kdo chtěl, ten sáhl po zahraniční DVD edici, anebo ilegálních zdrojích, kdo chtěl ještě víc, odcestoval do dalekého kina. A kdo naopak nechtěl, nechal se odradit imfovou „nechápavou“ recenzí. Jenže v Americe s nejsledovanějším monstrfilmem posledních let pořád koketují. Když jsem si omylem klikl na poslední trailer umístěný na Appleu, musel jsem přehodnotit naši taktiku „přehlídnout; leda tak uklidit do klipů.“ Asijským potvorám totiž špičková péče prospívá. I výseky z recenzí jdou s odpovídající zvukovou kulisou dobře od kosti. Proto pokud rádi mlsáte exotické pochutiny, pokud vám nevadí bizarní vsazování komických scének, pokud toužíte po nehollywoodské trikové velkoleposti, nezlomí vás snad už nic jiného než silný americký trailer, jenž snad už protéká vaším download akcelerátorem. Sebevědomě vymodelovaných upoutávek se vyplatí užívat i čtvrt roku po recenzi, tím spíš když tak skvěle kloubí rodinnou idylku, napětí, akci i strašidelný dovětek. Koreofilové se nám snad za "opoždění" posmívat nebudou.

The Host: Red Band Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nejúspěšnější příspěvek do monstržánru za mnoho posledních let si v klipech poctivě střádá jednu ukázku za druhou. V přetlaku japonských, britských, mezinárodních, korejských i amerických ukázek (a mezi trailery tajemnými i doslovnými) jsme si pořád nemohli vybrat, proto jakmile na našich monitorech zasvítil nápis „red band“, nemohli jsme odolat. Jenže nálepka avizující dětem nepřístupnou záležitost neprodává nic přehnaně brutálního nebo nedej bože škodlivého. Bohužel. Nečekejte tedy omladině zapovězené násilí, ani to, že by si některá z postav brala do úst ženské pohlavní orgány (myšleno jak fyzicky, tak čistě verbálně). My co jsme poctivě sjížděli všechny ukázky jsme zklamaní, vás nepoznamenané ale čeká vizuálně originální podívaná, která si v první minutě drží i velice příjemnou atmosféru. Hudební rytmy vyvolávají dojem neopakovatelné nadžánrové záležitosti, v níž nebude chybět napětí, akce, mobilizace armády ani klasické naháněčky v úzkých chodbách. Monstra nevypadají tradičně, a to se cení. Chlapi nosí bouchačky a holky luky – to se cení ještě víc. :-) Škoda, že atmosféru v závěru ničí úryvky z recenzí. Jejich vyskakování zpoza rohů je sice efektní, ale příčetný divák si přeci jen nechodí filmové upoutávky číst. Radši si je užívá na plný kotel.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace