Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (242)
Plakát k filmu Amazing Spider-Man

Amazing Spider-Man /2012

Režie: Marc Webb

Hrají: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Dennis Leary, Martin Sheen

Česká premiéra: 12.7.2012

USA premiéra: 3.7.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Amazing Spider-Man

V kostce: "Spidey je zpátky, ale po faceliftingu. Najednou vypadá jako Andrew Gardield. Což je ale moc dobře, protože právě nový představitel rozehrává spolu s Emmou Stone spoustu sympatických, odlehčených a pořádně romantických scén, které umí v sekundě nadchnout. Bohužel jeho comicsové alter ego už je výrazně méně zajímavé a záporák Lizard vyloženě nudí. Za čtvrt miliardy dolarů si Spider-Man užil příliš málo comicsových radovánek, tápající studio jej navíc nechalo neohrabaně přepisovat a přetáčet. A na rozpačitém výsledku je to hodně cítit."

Galerie obrázků filmu Amazing Spider-Man


Recenze filmu Amazing Spider-Man

Déjà vu. Skoro přesně po deseti letech se nám Peter Parker představuje na startu nové comicsové trilogie. Poznáváme ho jako neduživého studenta, který po kousnutí pavoukem nabere sílu, reflexy a mrštnost, kterou by mu i kdejaký Tony Stark záviděl. Jenže než si ji vůbec stihne naplno osahat, přijdou problémy. S novou holkou, se strýčkem Benem, s médii i s policajty, kteří neradi vidí, jak jim někdo fušuje do řemesla. A samozřejmě s padouchem, co chce udělat ze světa jedno velké experiment...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Amazing Spider-Man


DVD a Blu-ray filmu Amazing Spider-Man

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Spider-Man se v kinech objevil pod vedením Sama Raimiho třikrát a pokaždé to byl hit. Naposledy to ale už bohužel nebyl tak kvalitní film. Raimi sice začal dělat na čtyřce (s Johnem Malkovichem jako padouchem jménem Vulture), ale nakonec to dopadlo tak, že Spidey začne úplně od nuly a s úplně jiným týmem. Raimiho vystřídal na režisérské židli tvůrce 500 dní se Summer Marc Webb a pavoučí kostým na sebe navlékne Andrew Garfield ze Social Network. Měli bychom se opět podívat na to, jak se ze studenta Parkera stal superhrdina, po krku mu údajně půjde doktor Curt Connors, jenž se občas mění na obřího ještěra a ve hře je ještě jeden goblinovský záporák. Každopádně na začátek toho bude docela dost. Nedorazí ale Parkerova láska Mary Jane Watson, místo ní dostaneme jinou osudovou dívku. A znalci spider-manovského universa vědí, že Gwen Stacy je do velké míry pro hlavního hrdinu hodně osudová žena. Každopádně po Raimiho trilogii, která spolu s X-Meny nastartovala comicsovou horčeku, bude zajímavé sledovat, kam se Spider-Man posune teď.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.