Rychle a zběsile 5

Fast Five

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu Rychle a zběsile 5

Rychle a zběsile 5 /2011

Režie: Justin Lin

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Jordana Brewster

Česká premiéra: 5.5.2011

USA premiéra: 29.4.2011

Na DVD od: 28.9.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rychle a zběsile 5

V kostce: "Staří známí už toho mají dost. Ale na dovolenou chtějí až po poslední šichtě, která jim má zajistit doživotní pohodu. Velkolepý loupežný plán, během něhož má padnout na kolena největší zloduch Ria de Janeira, tentokrát ale nekomplikuje jen policie a ozbrojení gansteři, ale i federální naháněč lumpů s muskulaturou The Rocka! Pátý díl oblíbené série sice letmo pomrkává po statusu ultimátní akční šlehy, zatím ale bohatě stačí, že potěší během honiček, bitek i hláškování a obstojí jako poctivá letní jízda. Výtečné finále tlačí tenhle flák na lepších sedm hvězd… a asi i na pozici nejsilnějšího dílu série. "

Galerie obrázků filmu Rychle a zběsile 5


Recenze filmu Rychle a zběsile 5

Tak se nám to léto moc slibně rozjíždí. Loni jsme dostali jen Počátek a pár obstojných oddychovek, přičemž první měsíc letní sezony byl vyloženě plonkový. Tentokrát startujeme s fajnovým Thorem, jehož v mnoha ohledech ještě trumfuje pětka Rychle a zběsile. Že bychom hned během prvních teplých dnů zapomněli na bídu první třetiny roku? Je to dost možné, protože tyhle popcornovky umí vymazávat nepříjemné zkušenosti z hlavy náramně přesvědčivě.Sérii o rychlých a zběsilých raubířích za volanty net...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rychle a zběsile 5


DVD a Blu-ray filmu Rychle a zběsile 5

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Série Rychle a zběsile nabrala druhý dech s povedenou a komerčně úspěšnou čtyřkou. Na pětce se začalo pracovat prakticky okamžitě a vítězný tým se nezměnil. Za kamerou bude opět sedět Justin Lin, jenž akční scény zvládá na jedničku, v potuněných autech se budou opět prohánět Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster a připojí se k nim i Walkerův parťák z dvojky Tyrese Gibson. Nejzajímavějším hereckým přírůstkem ale bude Dwayne Johnson. Pokud se on a Vin Diesel na plátně alespoň na chvilku neporvou, mohou tvůrci čekat hodně dopisových bomb. A o co půjde tentokrát? Stará parta musela utéct před zákonem do Brazílie, kam na ně policie nemůže, federální agent Luke Hobbs to ale vidí jinak. Navíc se okolo motá i jeden hodně hnusný a hodně nebezpečný obchodník. Zkrátka se bude zase hodně jezdit auty a snad to bude vypadat dobře. Doufejme ještě, že někoho napadne změnit český název, jenž zatím evokuje víc porno než akční film.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.