Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (43)
Plakát k filmu Rango

Rango /2011

Režie: Gore Verbinski

Hrají: Johnny Depp, Abigail Breslin, Isla Fisher, Bill Nighy, Claudia Black

Česká premiéra: 10.3.2011

USA premiéra: 4.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rango

V kostce: "Westernová komedie Rango, která je tak trochu z nouze animák, dopadla lehce pod očekáváními. Čekali jsme geniální a nekompromisní film, dostali jsme hodně slušnou zábavu s nádhernou animací, která je však místy nevyvážená nebo překombinovaná. Zas tak zásadně to ale nevadí, protože i v tomhle balení jde o jeden z nejnápaditějších filmů, jaké se za hodně dlouhou dobu dostaly do kin. A to jsem málem zapomněl zmínit, že tu najdete i nejlepší cameo posledních pár let!"

Galerie obrázků filmu Rango


Recenze filmu Rango

Divoký západ byl dlouho mrtvý, v poslední době ale zažívá menší oživení. Loni ho načali Coeni, jejichž Opravdová kuráž to dotáhla k 200 milionům na tržbách a 10 nominacím na Oscara. A letos v něm pokračuje Rango, který by měl Kuráž kopírovat minimálně po finanční stránce. Oba filmy spojuje jméno slavného kameramana Rogera Deakinse (první točil, u druhého byl konzultant), tím ale jejich podobnost v podstatě končí. Ten první je totiž old-schoolová drsárna, a ten druhý… animák.To pro vás určitě ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rango


DVD a Blu-ray filmu Rango

Zatím nevyšlo.


Související články

20.2.2015 15:50 Režisér Pirátů chce závodit Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
18.12.2014 18:10 Verbinski do Koreje nepojede Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
9.10.2014 14:00 Verbinski na Piráty kašle Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
13.3.2013 19:00 Jak Watchmen zabili BioShock Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
4.10.2012 14:00 TOP 5: Nejlepší westernové komedie Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Gore Verbinski si mohl po skončení Pirátů z Karibiku natáčet v Hollywoodu prakticky cokoliv. A tak se rozhodl… pro animák. Proč? To ví asi jenom on. O příběhu se toho zatím není moc známo, ale hlavním hrdinou by měl být jakýsi domácí mazlíček jménem Rango, jenž se rozhodne utéct z vyhřátého rodinného pelechu a vydat se za dobrodružstvím. A objeví přitom spoustu zajímavých věcí nejen o světě, ale především sám o sobě. Nijak zvlášť originálně to nezní, ale dětem by to ke spokojenosti stačit mohlo. Verbinsi navíc ve své kariéře dokázal, že se umí obratně pohybovat v dobrodružných špektáklech i bláznivých komediích, takže tohle by také měl zvládnout dovyprávět. Hlasové obsazení, které má k dispozici, je víc než dobré, takže musíme doufat, že Verbinski ví, co dělá a snad nebudeme v kině u téhle animované podívané litovat toho, že se kvůli financím musel odložit jeho Bioshock.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.