Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rango | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 04.03.2011
CZ premiéra: 10.03.2011
režie: Gore Verbinski
hrají: Johnny Depp, Abigail Breslin, Isla Fisher, Bill Nighy, Claudia Black

Rango: SuperBowl TV Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

SuperBowl na nás prozatím chrlí animované pecky. Po Kung Fu Pandě, která je kung-fu, přichází Rango, který je western. V podstatě. Chameleón s Deppovým hlasem je prozatím spíše mimózní, zmatená a trochu otravná figurka. Netuší, kde je sever a uráží děti. No dobrá, to poslední je trochu sympatické. Musíme doufat, že si nás ve filmu získá víc, jinak budeme muset souhlasit se sovími mariachi (jsem to jen já, kdo tam slyší imitování Banderase?) a vyhlížet ještěrovu smrt. Mimochodem – spot na dětský animák, ve kterém se mluví výhradně o umírání? Palec nahoru za odvahu. Rychlý sestřih ve druhé polovině je bravurní, ale hudba (narozdíl od Pandy) nepřekvapí a nezvedne ze židle. V podstatě tomu není moc co vytknout, ale dodržujme rovnováhu v hodnocení a protože Karel uštědřil mnohem lepšímu spotu na Pandu tři kopance, Rango si víc kulek do srdce nezaslouží.

Níže odkaz na HD stream od Applu.

Rango: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Plazovitá variace na Djanga je fajn. Možná i víc fajn než všechny nedávné postavy Johnnyho Deppa dohromady. K Deppově rozverné dikci totiž přidává strnulejší zevnějšek, okolo kterého se dají s větším přehledem stavět vtipné gagy. Ano... opravdu vtipné. Pomalý rozjezd traileru, který navozuje atmosféru lenivé a přehřáté prérie, se sice nijak nezrychlí ani ve druhé minutě. Až finále je říznější - to ale v mžiku evokuje dostatečnou porci dobrodružství, humoru i napětí (ale jen toho neškodného, pro celou rodinu). V tu chvíli vás navíc bude mít Rango už dávno na lopatě, protože jeho předchozí výstupy přesně zabírají a modelují postavičku, v níž můžete vidět spoustu komediálních archetypů – od Mr. Beana až po Jacka Sparrowa. Ne že by byl její humor kdovíjak sofistikovaný, koneckonců gag postavený na negaci předchozího výroku je starý jako lidstvo samo, ale všechny ty překvapivé pointy prostě zabírají a slibují svojsky zábavný animák, navíc stylově podaný. To se před náletem všemožných sequelů příštího roku cení.

Titulky ke stažení ZDE.

Rango: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

DreamWorks, Sony a Blue Sky tlačí na jistoty už dlouho. Riskovat pomalu, leč jistě, přestává i velebené studio Pixar. Tím spíš je potěšující sledovat eskamotérství Gorea Verbinskiho. Režisér, jenž zvládl projít s třemi díly Pirátů z Karibiku snad všechna kvalitativní patra, měl díky reputaci hitmakera na stole mnoho nabídek. Přesto se nakonec vrhl na extravagantní dobrodružství chameleóna, po němž už slovo Django bude navždy přicházet zaráz s ozvěnou „Rango“. Johnny Depp tu žblebtá ostošest a animátoři spouští poměrně tradiční skopičiny jedné veselé postavičky, která jako by se ocitla v animované plazí verzi Na sever severozápadní linkou. Lehký nádech bizarnosti a hlavně skutečnost, že těch pár kratinkých situací opravdu zvládne pobavit, nicméně bohatě stačí na to, abyste zbystřili a začali Verbinskimu fandit. Velký pokrok oproti oranžové rybě na silnici.

Titulky ke stažení ZDE.

Rango: Pre-teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Proč ryba přecházela přes silnici? Protože bagr. Jestli náhodou netušíte, co se to krucinál děje, tak režisér a hlavní hvězda Pirátů z Karibiku točí animák. A podle všeho bude o chameleonovi, který právě prochází existenciální krizí. To však z oznamovacího teaseru nepoznáte, protože... no protože je o rybě, co přechází přes silnici! V Paramountu se zřejmě někdo začal vyžívat v sofistikovaném humoru, proto dnes ztratíte minutu života tím, že budete vyhlížet adresu jedněch webovek. A na těch potom můžete ztratit klidně celé odpoledne čekáním na to, jestli ryba přejde silnici ještě jednou, nebo jestli se bude dít něco zajímavějšího. Kdo ví, na kolik lidí to funguje víc, než kdyby silnici přeběhl mýval s fotkou Johnnyho Deppa na triku, mně každopádně rozhodnutí mezi jednou hvězdou a pěti moc dlouho netrvalo. Co myslíte, že bude přecházet příště?

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace