Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Pompeje

Pompeje /2014

Režie: Paul W.S. Anderson

Hrají: Kit Harrington, Emily Browning, Kiefer Sutherland, Carrie-Ann Moss, Jared Harris

Česká premiéra: 20.3.2014

USA premiéra: 28.2.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pompeje

V kostce: "Bez napětí, bez nápadů, bez postav, kterým byste přáli přežití. Pompeje jsou anticky šablonovitou cestou ke zkáze, kterou nezachrání ani (doslova) nestárnoucí intrikátor Kiefer Sutherland. Dokoukáte je sice ve zdraví, žánrová konkurence je ale tak silná, že tenhle sopečný výlet můžete s klidem vynechat."

Galerie obrázků filmu Pompeje


Recenze filmu Pompeje

Wes Anderson nás letos potěšil Grandhotelem Budapešť. Paul Thomas Anderson do konce roku přispěchá s hypeovanou kriminálkou Inherent Vice. A co Paul W. S. Anderson? Ten se nepřekvapivě drží svého kopyta a servíruje podprůměrnou blockbusterovou šlichtu, kterou ale kupodivu trápí o dost jiné vady než jeho předchozí filmy.Ta první asi moc lidí tížit nebude, Pompeje ale tak nějak nejsou "klasická andersonovka", tedy nadšeně béčkový výplach plný zpomalovaček a nápadů tak pitomých, až jsou mnohdy z...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pompeje

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pompeje

Zatím nevyšlo.


Související články

22.2.2015 17:07 Zlaté maliny: Filmové dno roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
1.1.2015 09:30 Nejhorší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
10.8.2014 12:05 Víkendový výplach #257 o želvách a rapu Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
6.8.2014 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
19.3.2014 22:55 Záznam MZ Live #47 o Pompejích i Sin City Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Paul W.S. Anderson se během několika let stal ze solidního béčkaře nenáviděným monstrem, které nezná míru a sledovat jeho poslední díly série Resident Evil je doslova utrpení. Čtyřku a pětku sice proložil nepovedenými a neúspěšnými Třemi mušketýry, ale ani za ty moc bodů nezískal. Jeho historické drama Pompeii také vznikne ještě před šestým dílem zombie série. Děj se má odehrávat chvilku před tím, než se sopka Vesuv probudí k životu a hlavním hrdinou bude mladý otrok, jenž se pokouší zachránit ženu, kterou miluje a také svého nejlepšího přítele, jenž musí bojovat o život v koloseu. Kit Harrington ze Hry o trůny si poprvé vyzkouší větší filmovou roli, na Emily Browning se jako vždycky těšíme a Kiefer Sutherland, Carrie-Ann Moss nebo Jared Harris by měli předvést minimálně herecký standard. A když to hodně dobře dopadne, mohlo by to mít i slušný scénář a režii, která nepřipomíná zlé sny dvanáctiletého milovníka počítačových her s epilepsií.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.