Podfukáři

Now You See Me

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Podfukáři

Podfukáři /2013

Režie: Louis Leterrier

Hrají: Jesse Eisenberg, Michael Caine, Mark Ruffalo, Morgan Freeman, Isla Fisher, Woody Harrelson, Dave Franco

Česká premiéra: 13.6.2013

USA premiéra: 31.5.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Podfukáři

V kostce: "Čtveřice iluzionistů ukradla během svého vystoupení tři miliony Eur z druhého konce světa. FBI by je ráda dostala do vězení, ale dokázat jim nic nemůže. Ale zdá se, že brzy budou mít druhou šanci, kouzelníci se toti teprve rozjíždějí. Podfukáři je svižný a rychlý letní film s fajn herci a napínavými akčními scénami, který bohužel není tak chytrý, jak se tváří. Ovšem zábava je to víc než solidní. "

Galerie obrázků filmu Podfukáři


Recenze filmu Podfukáři

Francouzský režisér Louis Leterrier má zatraceně velkou smůlu. Do Hollywoodu se dostal díky úspěšnému Kurýrovi a sakra povedenému drsnému dramatu Utržený ze řetězu, tam se však ne a ne rozjet. Neuvěřitelný Hulk a Souboj Titánů nebyly špatné filmy, ale k vyloženě dobrým mají také daleko a Leterrier všude tvrdí, že za to může obvykle studio nebo producenti. On každopádně ne. Teď přichází se svou kůží na trh znovu a i když jeho novinku Podfukáři můžete v nabité letní sezóně snadno přehlédnout, b...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Podfukáři

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Podfukáři

Zatím nevyšlo.


Související články

10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
8.12.2016 13:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.7.2016 22:48 Dory vyhrála, Tarzan remizoval, Spielberg prohrál Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
27.6.2016 10:04 Dory zválcovala Den nezávislosti 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Louis Leterrier je smolař. Natočil výborného Kurýra a Utrženého ze řetězu, jenže pak se ho ujal Hollywood a veškerý talent tohoto francouzského filmaře šel do kopru. Ne, že by neuměl točit, jenže pokaždé dostal do ruky scénář, který na sto honů smrděl průšvihem. U Neuvěřitelného Hulka mu navíc do všeho kecal Edward Norton, u Souboje titánů pro změnu Warneři. A tak přes to, že jeho poslední dva filmy vykazovaly známky dobré práce na režijní sesli (přinejmenším se musí nechat, že má pod palcem fešné vizuály, kvalitní digitální efekty a skvělou akci), u filmových fanoušků ani u kritiky ovace nesklidil. Na tom, že v něm hřímá talent, naštěstí hollywoodská zklamání nic nezmění, a tak se můžeme těšit, že by mu to při příštím pokusu mohlo vyjít. Now You See Me by totiž mělo být oproti jeho posledním dvěma pokusům podstatně komornější, i když se opět bude jednat o akční a trikovou jízdu. Film má vyprávět o ilusionistech, kteří během svých představení vykrádají banky a své publikum odměňují zcizenými penězmi, a o agentech FBI, kteří je pronásledují. Námět je to nesmírně zajímavý a vzhledem k tomu, jak velký úsměv vám musel vykouzlit pohled na obsazení, se dá bezpečně předpokládat, že nebudu jediný, kdo si bude na Now You See Me dávat velký pozor.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.