Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Podfukáři | Now You See Me | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.05.2013
CZ premiéra: 13.06.2013
režie: Louis Leterrier
hrají: Jesse Eisenberg, Michael Caine, Mark Ruffalo, Morgan Freeman, Isla Fisher, Woody Harrelson, Dave Franco
 

V KOSTCE

Čtveřice iluzionistů ukradla během svého vystoupení tři miliony Eur z druhého konce světa. FBI by je ráda dostala do vězení, ale dokázat jim nic nemůže. Ale zdá se, že brzy budou mít druhou šanci, kouzelníci se toti teprve rozjíždějí. Podfukáři je svižný a rychlý letní film s fajn herci a napínavými akčními scénami, který bohužel není tak chytrý, jak se tváří. Ovšem zábava je to víc než solidní.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Louis Leterrier je smolař. Natočil výborného Kurýra a Utrženého ze řetězu, jenže pak se ho ujal Hollywood a veškerý talent tohoto francouzského filmaře šel do kopru. Ne, že by neuměl točit, jenže pokaždé dostal do ruky scénář, který na sto honů smrděl průšvihem. U Neuvěřitelného Hulka mu navíc do všeho kecal Edward Norton, u Souboje titánů pro změnu Warneři. A tak přes to, že jeho poslední dva filmy vykazovaly známky dobré práce na režijní sesli (přinejmenším se musí nechat, že má pod palcem fešné vizuály, kvalitní digitální efekty a skvělou akci), u filmových fanoušků ani u kritiky ovace nesklidil. Na tom, že v něm hřímá talent, naštěstí hollywoodská zklamání nic nezmění, a tak se můžeme těšit, že by mu to při příštím pokusu mohlo vyjít. Now You See Me by totiž mělo být oproti jeho posledním dvěma pokusům podstatně komornější, i když se opět bude jednat o akční a trikovou jízdu. Film má vyprávět o ilusionistech, kteří během svých představení vykrádají banky a své publikum odměňují zcizenými penězmi, a o agentech FBI, kteří je pronásledují. Námět je to nesmírně zajímavý a vzhledem k tomu, jak velký úsměv vám musel vykouzlit pohled na obsazení, se dá bezpečně předpokládat, že nebudu jediný, kdo si bude na Now You See Me dávat velký pozor.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se