Piráti z Karibiku - Na konci světa

Pirates of the Caribbean: At World

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (184)
Plakát k filmu Piráti z Karibiku - Na konci světa

Piráti z Karibiku - Na konci světa /2007

Režie: Gore Verbinski

Hrají: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Naomie Harris, Chow Yun-Fat

Česká premiéra: 24.5.2007

USA premiéra: 25.5.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Piráti z Karibiku - Na konci světa

Třetí díl populárního popcornového výplachu z produkční stáje Jerryho Bruckheimera přichází s podtitulem „Na konci světa“. Značí to jednak fakt, že se s hrdiny vidíme velmi pravděpodobně naposled (i když známe, do jakých extrémů jsou tahle výdělečná prasátka občas dojena) a druhak místo poslední bitvy, kde se kapitán Jack Sparrow, kovář Will a jeho družka Elizabeth utkají se všemi starými známými z jedničky a dvojky. Těmi budiž například Norrington, Beckett a Jones, ale nebude samozřejmě chybět ani Barbossa Geoffreyho Rushe a ve dvojce nově do pirátského vesmíru vhozený Stellan Skarsgård alias Bill Turner. Postav tedy bude přehršel a finální boj o Sedm moří vskutku velkolepý. A aby to bylo zakončení se vším všudy, tedy absolutně stylové podle všech žánrových pravidel a diváckých předpokladů, dobro se zlem (i když… na které straně vlastně stojí parchant Sparrow? ;) se utká na duchařské lodi ne náhodou připomínající Titanic. Parní stroj na hýřivé barvy, atraktivní lokace, sympatické postavy a z toho plynoucí popcornový mamon řídí i potřetí Gore Verbinski, šikovný to chlapík, který se díky zprvu nenápadnému remaku Kruhu dostal do hodně výsadního postavení mezi současnou režijní hollywoodskou smetánkou. Bude nás to bavit i potřetí nebo už dvojka rozsekne všechny úvahy o tom, zda má tuhle parkovou atrakci smysl tavit do více dílů kvůli něčemu jinému než prachům? A bude Jack Sparrow pořád ještě legrační nebo už se Depp herecky vyšťavil a poslední trumfy vytasil se závěrečnými titulky prvního dílu? Na všechny otázky si odpovíme už v červnu roku 2007, kdy třetí Piráti vyrazí do našich kin. Přijde vám to brzo? Ani ne. Vzhledem k tomu, že Verbinski natáčel dvojku a trojku současně, smrskne se mezera mezi oběma díly na minimum. Tož naplňte sudy s rumem, zbruste kordy a hurá na moře! Jack Sparrow už se na vás těší.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Piráti z Karibiku - Na konci světa

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Piráti z Karibiku - Na konci světa

Navážu stejně zpříma jako trojka na druhý díl: Zdá se, že se mnoho nezměnilo. Klady zůstaly zachovány a odtušíte je bez problémů z paralelně natáčené Truhly mrtvého muže. Co se týče technických parametrů, nemají Piráti konkurenci. Bruckheimer naštěstí neodvelel svoje bukanýry před modrá a zelená plátna, takže si pořád můžeme užívat velkolepých závodů o to, kdo rychleji utratí svůj milion dolarů. Triková výbava se až do monstrózního finále drží na nevídané úrovni realističnosti a ani kostýmy, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Piráti z Karibiku - Na konci světa


DVD a Blu-ray filmu Piráti z Karibiku - Na konci světa

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.