Peklo s princeznou

Peklo s princeznou

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (39)
Plakát k filmu Peklo s princeznou

Peklo s princeznou /2008

Režie: Miloslav Šmídmajer

Hrají: Jiří Mádl, Tereza Voříšková, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská

Česká premiéra: 29.1.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Peklo s princeznou

V kostce: "Na začátku stála manželská smlouva, která stanovila, že dítě krále A si ve věku osmnácti let vezme dítě krále B. Obě děti se zprvu nesnášely, ale když do té dospělosti dorostly, věci se začaly mít trochu jinak... nejdřív k tomu ale musely dospět na společném útěku. Miroslav Šmídmajer natočil pohádku podle slušného scénáře, která až přliš často kolísá z geniality do propasti neumětělství. Možná právě proto stojí za vidění."

Galerie obrázků filmu Peklo s princeznou


Recenze filmu Peklo s princeznou

Že se česká pohádka zmítá v křeči, to ví dneska už každé malé dítě. Anděl páně z léta páně 2005 je možná jedinou světlou výjimkou, jinak je bilance v tuzemském rybníčku poněkud žalostná. Samozvaný spasitel žánru, Zdeněk Troška, tuhle domněnku stvrzuje svou Nejkrásnější hádankou, Miroslav Šmídmajer čerstvým přírůstkem do pohádkové rodiny - Peklem s princeznou -, jakbysmet. I když stavět tyhle dva vedle sebe do jedné věty přece jen není úplně fér…Troška vypráví „hezkou lidovou“ sázku na jistotu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Peklo s princeznou

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Peklo s princeznou

Zatím nevyšlo.


Související články

5.3.2017 21:00 Nový plakát Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Ach, česká pohádka o princezně a o čertech. To tu dlouho nebylo! V téhle alespoň hraje Tereza Voříšková, i když to už dneska taky neudělá radost každému. Její princezna Aneta se má vdát za prince Jarolýma, má to ale jeden háček - princ je ošklivý jak bota a princezně do vdávání není ani náhodou. Jenže Aneta byla slíbena princi ze sousedního království za mír a jelikož dal král Leopold slib, nemůže své dceři pomoci. Tedy alespoň ne oficiálními cestami - sousedovi proto pošle zprávu, že o princeznu má zájem samotný Lucifer. To ale ještě neví, že si zadělává na průšvih dvakrát větší. Teď totiž není rozzlobený jen sousední král Bedřich a Lucifer, ale i ďáblova nevěsta Muribana. V království za sedmero horami a řekami, nebo kde to zase jsme, proto začíná být dusno. V hraném filmu je to Šmídmajerův debut, tak se nechme překvapit, co z něj vyroste. Snad ne další Troška.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.