Paranormal Activity

Paranormal Activity

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Paranormal Activity

Paranormal Activity /2007

Režie: Oren Peli

Hrají: Katie Featherston, Micah Sloat, Michael Bayouth, Randy McDowell, Tim Piper

Česká premiéra: 19.11.2009

USA premiéra: 25.9.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Paranormal Activity

V kostce: "V domě je duch a v noci nedá jeho obyvatelům spát. Takhle stručná a jasná premisa znamená jediné: budete se bát. Bohužel jenom v nočních pasážích. Přes den totiž duch spí a místo něj tu mladá dvojice řeší svoje soukromé problémy, které nejsou příliš zajímavé. Horor, který stojí za to vidět už proto, že o něm všichni vaši kamarádi budou mluvit. Ale dopřát si ho můžete klidně až za pár měsíců na DVD."

Galerie obrázků filmu Paranormal Activity


Recenze filmu Paranormal Activity

Natočit film za 15 000 dolarů není až takový kumšt. Natočit film za 15 000 dolarů a udělat z něj celosvětovou senzaci, to už je jiné kafe. Oren Peli byl ve správnou chvíli na správném místě – pozice „dokumentárního hororu“ pro tento rok ještě nebyla obsazena, zvěsti z testovacích projekcí (podpořené „uniklým“ DVD screenerem) se v době sociálních sítí začaly šířit nadsvětelnou rychlostí a navíc na poslední chvíli přicupital hodný strýček Spielberg a řekl něco o tom, že Paranormal Activity nezv...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Paranormal Activity


DVD a Blu-ray filmu Paranormal Activity

Zatím nevyšlo.


Související články

20.7.2016 17:02 TOP 7: Hororová monstra 21. století Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
10.6.2016 09:48 Téma: Sequely a nadávání na ně: Nekonečný koloběh Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
23.3.2016 14:00 Téma: TOP 7 filmů na jarní lyžovačku podle TedGeorge Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
30.12.2015 15:40 Nejhorší filmy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jak se může do kin dostat film, který má v kolonce „rok výroby“ napsáno 2007? Jednoduše, líbí se Stevenu Spielbergovi. Tvůrci levňoučkého hororu Paranormal Activity nejspíš nikdy nepočítali s tím, že jejich dílo zaujme tak, že se podívá i do amerických kin a na internetu se o něm budou psát pochvalné ódy snad úplně všude. A o co jde? Zdánlivě o nic zajímavého. Mladý pár se nastěhuje do domu, kde se v noci dějí podivné věci, a tak se rozhodnou nechat po setmění běžet kameru, aby zjistili, jestli mají doma ducha, nebo se jim jen špatně spí. Neznámé herecké obsazení, debutující režisér, levný vizuál. Zkrátka to vypadá, že tu máme další Blair Witch. Snad tentokrát půjde i o kvalitní film a nejen o dobrou práci marketingového oddělení.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.