Panic je nanic

Panic je nanic

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Panic je nanic

Panic je nanic /2006

Režie: Ivo Macharáček

Hrají: David Vobořil, Michal Hruška, Tomáš Žatečka, Šárka Vaňková, Ivana Korolová

Česká premiéra: 26.1.2006

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 1.9.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Panic je nanic

Tak a je to tady. Dlouhé týdny ohlašovaná záplava teenagerských komedií představuje do boje prvního válečníka, který bude chtít pobavit potížemi se sexuálním křestem. Už v lednu propustí stavidla zvednutá úspěchem Janákových Snowboarďáků na plátna komedii Ivo Macharáčka a napínavé sčítání adeptů na nejhorší film roku i komerčních propadáků (ať mi nikdo neříká, že jsou čeští teenageři tak hloupí, aby šli na pět Expertů, Pusinek nebo Rafťáků v jednom roce) konečně odstartuje. Panic je nanic bude chtít zužitkovat svou výhodnou pozici v první linii prostřednictvím tří nepoznamenaných kamarádů, kteří ještě neměli tu čest smočit. Honza, Jirka a Vašek se proto vydávají na prázdninový vandr, jenž se dočasně zastaví v jedné vesnické putyce, kde se naši jinoši seznámí s lokální krasotinkou - a na pár dnů si s ní "vymění" příbytky. Co z toho kápne? Prázdninová pohoda, slunečné blbnutí, dobře odtočené pivko a dost dobrá šance na prohrábnutí klínů místních slečen. Omšele načrtnutý žánrový plagiát věří vedle několika dospělých es v menších úlohách (Hanák, Dvorská, Fialová atd.) hlavně začínajícím hercům a charizmatu Šárky Vaňkové (a vy můžete věřit s nimi, pokud tohle slovní spojení nepovažujete tak jako já za protimluv :-). Bude z toho hit nebo propadák? A budeme se bavit?

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Panic je nanic

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Panic je nanic

Z ledna se nám pomalu ale jistě stává chmurné období. Odstartoval to Zdeněk Troška, jehož Kameňáky mířily vždycky do lednových termínů a letos za něj zaskakuje Ivo Macharáček. Uff... to bylo rychlý, co? Už všichni víme na čem jsme. Ale proč to tajit, když už trailer naznačil, že každý den není posvícení a že milovaní i nenávidění Snowboarďáci mohli být docela dobře náhodným zásahem do černého. Podařilo se jim ovšem odstartovat vlnu podobně laděných snímků - Experty vám zrecenzuje Kocour už za...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Panic je nanic

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Panic je nanic

Zatím nevyšlo.


Související články

22.7.2014 14:00 Judd Apatow chystá comeback Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.10.2012 10:20 7 filmů Libora Boučka Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
3.2.2012 20:30 12 nejpůsobivějších výkonů v pokladnách 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
3.2.2012 16:59 Evil Dead bude Evil Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.1.2012 00:30 Televizní tipy 3.1. - 9.1.2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.