Noci v Rodanthe

Nights in Rodanthe

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Noci v Rodanthe

Noci v Rodanthe /2008

Režie: George C. Wolfe

Hrají: Richard Gere, Diane Lane, James Franco, Scott Glenn, Christopher Meloni

Česká premiéra: 30.10.2008

USA premiéra: 26.9.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Noci v Rodanthe

V kostce: "Oba měli své problémy, ale v romantickém domě na pláži během několika dní zjistili, že láska je všechny překoná. Ultimátní slaďárna pro starší divačky, které si nestihly koupit poslední knihu od Rosamundy Pilcherové. V rámci možností však stále slušné žánrové dílo. Alespoň pro cílovou skupinu. Ostatní ruce pryč!"

Galerie obrázků filmu Noci v Rodanthe


Recenze filmu Noci v Rodanthe

Ačkoliv redakce MovieZone dokáže víceméně pokrýt celé žánrové spektrum, které současná kinematografie nabízí, máme svoje rezervy. A jsme si toho velmi dobře vědomi. Zatímco o recenze na akční filmy, komedie s prověřenými herci a zajímavě se tvářící horory se vedou vnitroredakční války, o filmy, jako je Noci v Rodanthe, nikdo moc nestojí. Není se čemu divit, v redakci totiž není jediná osoba, jež by se byť jen blížila cílové divácké skupině. Přesto tu práci někdo odvést musí. Ačkoliv jsou Noci...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Noci v Rodanthe


DVD a Blu-ray filmu Noci v Rodanthe

Zatím nevyšlo.


Související články

5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
31.1.2017 03:45 OFICIÁLNĚ: Affleck Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Existuje na světě vůbec ještě člověk, který by se vyloženě těšil na nový film Richarda Gerea? Bojím se, že krom příbuzných už moc fanoušků nemá. Gere není špatný herec, ale na začátku devadesátých let se možná až příliš uchytil v romantických filmech a dnes, když je mu skoro šedesát, vlastně nemá co hrát. V Night in Rodanthe se představí v roli stárnoucího doktora, který se vydal na návštěvu za svým synem, se kterým si už pár let nemá moc co říct. Ale aby to celé bylo o něco zajímavější, cestou se seznámí se sympatickou Adrienne a přeskočí jiskra. Adrienne se náhle musí rozhodnout, jestli zůstane v manželství plném stereotypu ale životních jistot, nebo to zkusí s doktůrkem. Night in Rodanthe nezní jako zrovna originální romance a tak trochu svou zápletkou možná připomíná Madisonské mosty a další „romance pro pokročilé.“ Debutant George C. Wolfe má ale celkem dobrou startovní pozici, když se mu krom Gerea podařilo do filmu ukecat i jednu z nejpřehlíženějších hereček Diane Lane a vždy spolehlivého Jamese Franca. Jestliže tedy scénář bude mít alespoň trochu hlavu a patu a objeví se v něm i něco víc než jen klišé a nudné žánrové stereotypy, nemuselo by to nakonec být tak zlé.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.