Noci v Rodanthe | Nights in Rodanthe | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 26.09.2008
CZ premiéra: 30.10.2008
režie: George C. Wolfe
hrají: Richard Gere, Diane Lane, James Franco, Scott Glenn, Christopher Meloni
 

V KOSTCE

Oba měli své problémy, ale v romantickém domě na pláži během několika dní zjistili, že láska je všechny překoná. Ultimátní slaďárna pro starší divačky, které si nestihly koupit poslední knihu od Rosamundy Pilcherové. V rámci možností však stále slušné žánrové dílo. Alespoň pro cílovou skupinu. Ostatní ruce pryč!

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Existuje na světě vůbec ještě člověk, který by se vyloženě těšil na nový film Richarda Gerea? Bojím se, že krom příbuzných už moc fanoušků nemá. Gere není špatný herec, ale na začátku devadesátých let se možná až příliš uchytil v romantických filmech a dnes, když je mu skoro šedesát, vlastně nemá co hrát. V Night in Rodanthe se představí v roli stárnoucího doktora, který se vydal na návštěvu za svým synem, se kterým si už pár let nemá moc co říct. Ale aby to celé bylo o něco zajímavější, cestou se seznámí se sympatickou Adrienne a přeskočí jiskra. Adrienne se náhle musí rozhodnout, jestli zůstane v manželství plném stereotypu ale životních jistot, nebo to zkusí s doktůrkem. Night in Rodanthe nezní jako zrovna originální romance a tak trochu svou zápletkou možná připomíná Madisonské mosty a další „romance pro pokročilé.“ Debutant George C. Wolfe má ale celkem dobrou startovní pozici, když se mu krom Gerea podařilo do filmu ukecat i jednu z nejpřehlíženějších hereček Diane Lane a vždy spolehlivého Jamese Franca. Jestliže tedy scénář bude mít alespoň trochu hlavu a patu a objeví se v něm i něco víc než jen klišé a nudné žánrové stereotypy, nemuselo by to nakonec být tak zlé.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se