Neporazitelný: Vykoupení

Undisputed 3

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Neporazitelný: Vykoupení

Neporazitelný: Vykoupení /2010

Režie: Isaac Florentine

Hrají: Scott Adkins, Mykel Shannon Jenkins, Marko Zaror, Lateef Crowder, Ilram Choi

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Neporazitelný: Vykoupení

V kostce: "Že by béčková předehra k Expendables a manuál k tomu, jak vysekávat poklonu divokým osmdesátým letům? O Florentinovi víme, že tohle umí jako nikdo jiný. Pečlivě opsané dějové osnovy doplněné fotogenickými zpomalovačkami a borci, kteří propůjčují končetiny moderním stylům (akrobacie je tu možná až příliš) a snaží se zvednout ze země skomírající akční žánr. Děj není bez kouzla a charaktery jsou natolik sympatické, že tu rázem máme mnohem víc než jen výkladní skříň toho, co zvládají dnešní pošuci z ringů a tělocvičen. Chybí jen dobová patina a okoukané tváře, ale to při vší vůli nemůžeme mladým borcům vyčítat. Naopak... jejich poklona kořenům žánru působí čerstvě a dravě. A je v ní naděje, že až přestanou opisovat, vykročí vpřed tou správnou nohou."

Galerie obrázků filmu Neporazitelný: Vykoupení

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Neporazitelný: Vykoupení

Když se v půjčovnách objevil Undisputed II a krátce po něm Voják (The Marine), začalo to vypadat, že se dvě party nezávisle na sobě snaží zacelit díru, která na videotrhu existovala od konce 90. let. Zatímco v kinech si kung-fu zkusil každý od Keanu Reevese, přes Martina Lawrence v obleku obtloustlé stařenky až po nejrůznější zvířata, loutky, děti a konec konců i české herce, hlavní motor akčních hrdinů - často neférově uklizených do pozadí - začal skřípat. Požadavky na kvalitu šly u videotrh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Neporazitelný: Vykoupení

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Neporazitelný: Vykoupení

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 18:00 TOP 11: Hollywoodské propadáky, které nás mrzí Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
4.11.2016 10:27 Co chystá akční bůh? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
19.10.2016 07:57 7 filmů režiséra Davida Kočára Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
23.6.2016 09:15 Hrdinové nových Star Wars se představují Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Akční film teď sice prožívá poměrně těžké období, ale pořád je tu ještě pár filmařů a herců, které stojí za to sledovat. Isaac Florentine se Scottem Adkinsem v Neporazitelném 2 ukázali, že se s nimi rozhodně musí počítat. V Pastýřovi sice museli ubrat, aby jim stárnoucí Jean-Claude Van Damme stačil, ale v Undisputed 3 už to zase budou moci rozjet naplno. Záporák z dvojky Uri Boyka bude tentokrát za klaďáka a zúčastní se prvního mezinárodního vězeňského šampionátu v bojových uměních. A že u toho poteče více krve než na Olympiádě, to je jasné. Vedle Adkinse se nejspíš neobjeví žádný slušný herec, ale obrovitý Marko Zaror by mohl předvést hodně zajímavé věci a Lateef Crowder a jeho capoeira jsou zárukou solidní bitky, takže se těšíme. I když s kinem nepočítá asi ani ten největší optimista.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.