Na hraně zítřka

Edge of Tomorrow

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (54)
Plakát k filmu Na hraně zítřka

Na hraně zítřka /2014

Režie: Doug Liman

Hrají: Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Charlotte Ray, Jonas Armstrong

Česká premiéra: 5.6.2014

USA premiéra: 6.6.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na hraně zítřka

V kostce: "Tom Cruise potvrzuje, že si už čtvrtou dekádu zvládá vybírat projekty tak jako žádná jiná velká hollywoodská star. Tentokrát se řítí ve sci-fi nářezu, v němž opakovaně bojuje proti emzácké invazi - a ani na sekundu přitom neztratí odhodlání, zápal a válečné schopnosti, stejně jako humor a vychytralost. Režisér Doug Liman ve své vrcholné chvíli přináší našlapanou podívanou, která je nejlepší esencí letní filmové zábavy pro multiplexy. "

Galerie obrázků filmu Na hraně zítřka


Recenze filmu Na hraně zítřka

Dámy a pánové, máme tu pecku léta. Vysokorozpočtové sci-fi si sice nárokovaly loňskou sezónu, koneckonců i páně Cruise doufal v triumf skrze chladně vydesignované Nevědomí, ten pravý futuristický nářez ale dostáváme až teď. A i když nemá zájem v přepisování dějin kinematografie a posouvání ideových hranic, nejspíš se stane jednou z povinných součástí fanboyovských videoték a televizních schémat.Tom Cruise potvrzuje, že si už čtvrtou dekádu zvládá vybírat projekty tak jako žádná jiná velká hol...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na hraně zítřka

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Na hraně zítřka

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Svět je zase jednou v hajzlu. Mimozemská armáda Mimiků likviduje města a vraždí lidi po milionech a s lidstvem to nevypadá vůbec dobře. Podplukovník Bill Cage se vydává do své první mise a samozřejmě okamžitě zahyne, ale před tím se mu povede jakýmsi způsobem s protivníkem spojit. A tak dostává po své smrti druhou šanci. A pak znova a znova. Cage se neustále vrací do bitvy, která ho stála život, ale pokaždé je silnější, zkušenější, otrlejší a pro své nepřátele nebezpečnější. Co se ale stane, když se mu povede přežít a zvítězit? Zápletka akční sci-fi All You Need Is Kill zní trochu jako vykrádačka Zdrojového kódu, ve které se bude víc střílet, ovšem to nám ani trochu nevadí. Doug Liman má za sebou prvního Bourna nebo Pana a paní Smíthovi a Tom Cruise ve čtvrté Mission: Impossible potvrdil, že pořád ještě zvládá být akční a cool zároveň. Jsme tedy dost zvědaví.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.